Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Hliníková lahvička s hliníkovým sprejem 300 ml

Akční produkt Hliníková lahvička s hliníkovým sprejem 300 ml od značky s dlouholetou tradicí Nanolab jde koupit momentálně na našich stránkách za akční cenu! Stojí teď u nás 56,80 Kč. EAN: 8594201612664
Hliníková lahvička s hliníkovým sprejem 300
Více informací »
Značka: Nanolab
56,80
Popis produktu

Tělo lahvičky: hliníková lahvička/hliníková lékovkaBarva: stříbrnáObjem: 300 mlDávkovač: sprej hliníkHrdlo lahve rozměr: 24/410Materiál: hliníkSkladem: více než 5000 ks
Hliníkové lahvičky u nás koupíte v objemech 100 ml, 150 ml, 300 ml s různými druhy uzávěrů.
Všestranné využitíVěnujete se výrobě kosmetiky nebo vedete non toxic domácnost? Potřebujete rozprašovač na květiny, další na odmašťovač a další na dezinfekci? Tyto lahvičky s rozprašovačem jsou jako stvořené pro všestranné využití. Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.
Dezinfekční mýdlo stále po ruceDávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.
Ekologický materiálLahvička je vyrobena z hliníku, jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.
Možné dávkovače

Barva Stříbrná
Materiál lahvičky hliník
Objem 300 ml
Výška 179 mm
Průměr 53 mm
Závit 24/410
Povrch pololesk
Uzávěr sprej (aluminium) 24/410
Hmotnost 30.000g