Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule s okvětními lístky

Tento zlevněný produkt LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule s okvětními lístky od výrobce se zárukou kvality LeFleur můžete pořídit tady a teď právě za outletovou cenu! Nabídka již od 299 Kč. EAN: 8594201618093
LeFleur 100% přírodní esenciální
Více informací »
Značka: LeFleur
299
Popis produktu

LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule s okvětními lístky 30 ml
Patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější esenciální oleje na světě. Vůně je charakteristická, jemná s lehkými bylinnými a nasládlými tóny. Na jemně psychologické úrovni navozuje pocity klidu, míru, vyrovnanosti.
 Klíčové vlastnosti levandulového oleje:

100% přírodní vonný olej s okvětními lístky
oblíbený v aromaterapii
do aromalamp a difuzérů
olej můžete použít do domácích úklidových přípravků, k provonění interiéru, prádla…

UpozorněníNepoužívejte neředěné na pokožku. 
Objem lahvičky: 30 ml levandulového oleje a okvětních lístkůVůně: charakteristická – levandulová, květinová, jemně bylinná
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Aromaterapeutické účinky levandule: Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencíí. Obsahuje: Lavandula Hybrids abrial herbs oil.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. VAROVÁNÍ.

Dávkovač pipeta
Objem 30 ml
Přípravek olej
Vůně levandule
Hmotnost 30.000g