Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Malý lexikon VELKÉHO úklidu 2

Tento diskontní produkt Malý lexikon VELKÉHO úklidu 2 lze zakoupit na našich stránkách za výhodné peníze!
EAN: 8594201619328
Malý lexikon VELKÉHO úklidu
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
99
Popis produktu

Malý lexikon VELKÉHO úklidu 2
První díl Malého lexikonu VELKÉHO úklidu se stal doslova fenoménem. Prodalo se již neuvěřitelných 8630 výtisků. A právě vaše zpětná vazba a podněty nás inspirovaly k tomu, abychom připravili druhé vydání, které půjde ještě dál. K původním 34 jsme do druhého vydání přidali dalších 66 tipů a triků.
Druhé vydání Malého lexikonu VELKÉHO úklidu je jako když se vaše oblíbená kapela vrátí s novým albem, které je ještě lepší než to první. Přinášíme vám nové tipy, specifické příklady a metafory, které vám pomohou lépe pochopit principy úklidu.
V lexikonu najdete příklady toho, jak můžete nahradit chemické čističe ekologickými alternativami. Například místo abyste použili agresivní chemikálie na čištění trouby, můžete vyzkoušet směs jedlé sody a octa, která dokáže odstranit i ty nejodolnější skvrny a zároveň je šetrná k životnímu prostředí.
Tak neváhejte a přidejte se k tisícům spokojených čtenářů, kteří s pomocí Malého lexikonu VELKÉHO úklidu proměnili svůj domov v oázu čistoty a klidu. Ať už jste začátečník nebo zkušený úklidový matador, druhé vydání této knihy vám nabídne přesně to, co potřebujete k dosažení dokonalosti.
Lexikon je zdarma k výrobkům:Z GRUNTU: velká sada pro úklid VYZKOUŠÍM: malá sada pro úklid NA KVARTÝR: zvýhodněná sada pro eko úklidDÁRKOVÝ SET: sada pro ekologický úklid

Jazyk česky
Autor Nanolab
Hmotnost 50.000g

Více produktů z kategorie Knihy