Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 500 ml

Nejprodávanější produkt Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní levandule 500 ml od společnosti s předním postavením na trhu Nanolab pohodlně získáte u nás teď za výprodejovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 149 Kč. EAN: 8594201610936
Dezinfekční tekuté mýdlo s vůní
Více informací »
Značka: Nanolab
149
Popis produktu

Dlouhotrvající pocit čistoty
Antibakteriální mýdlo 500 ml nové generace přináší příjemný pocit čistoty a hebkosti. Obsahuje levandulový olej, který přirozeně chrání vaši pokožku před přemnožením zhoubných mikroorganismů. Levandule je zkrátka velmi mocná bylina, která má navíc moc přenést vás do slunné Provence, kdykoli si půjdete umýt ruce. Účinky mýdla jsou dlouhotrvající, mýdlo je antiseptické a antialergenní, je tedy vhodné pro celou rodinu.
Snadné dávkováníPoužití je jednoduché. Na vlhké ruce naneste přiměřené množství tekutého mýdla a třete o sebe prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty. Dobře opláchněte čistou vodou. Pro důkladné umytí rukou vám stačí jedno stlačení pumpičky. Antibakteriální levandulové mýdlo u nás pořídíte v různých objemech, rodinné pětilitrové balení je nejlepší rozdělit do dávkovače nebo menších lahviček.
Účinná látka: 61g ethanol farmaceutický (denaturovaný)

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

vysoce hořlavá kapalina a páry
způsobuje vážné podráždění očí
je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
uchovávejte mimo dosah dětí
chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení, zákaz kouření
uchovávejte obal těsně uzavřený
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření
odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad

Garantujeme zničení všech virů a bakterií do 60 vteřin.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

 

Materiál lahvičky plast
Dávkovač pumpička
Objem 500 ml
Použití na ruce
Přípravek antibakteriální mýdlo
Obsahuje alkohol ano
Český výrobek ano
Biocidní přípravek ano
Hmotnost 500.000g