Bauerfeind ManuLoc Rhizo – Stabilizační ortéza zápěstí s dlahou na palec pravá 0

Nový kus Bauerfeind ManuLoc Rhizo - Stabilizační ortéza zápěstí s dlahou na palec pravá 0 od společnosti s výborným jménem Bauerfeind máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky již od 1 990 Kč.
Bauerfeind ManuLoc Rhizo - Stabilizační
Značka: Bauerfeind
1 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

ManuLoc Rhizo® je stabilizační ortéza pro znehybnění zápěstí a palce ve funkční poloze.
Ať už jde o zvláště bolestivá kombinovaná poranění kloubů zápěstí a palce, pooperační stavy, artrózu nebo podráždění: ManuLoc Rhizo od Bauerfeind stabilizuje palec a zápěstí a v případě potřeby je zcela znehybní. To zmírňuje bolest a podporuje zotavení. Ortéza se snadno nasazuje a sundává a umožňuje brzy znovu začít s tréninkem mobility, takže se můžete rychle znovu naučit bezbolestné úchopové pohyby.
Integrovaná, anatomicky profilovaná a individuálně tvarovatelná hliníková dlaha zajišťuje zápěstí. Stabilizace hlavního kloubu palce a karpometakarpálního kloubu palce pomocí individuálně tvarovaného palcového imobilizéru. Ortéza zabraňuje nesprávnému polohování distálních a proximálních částí zápěstí, jako hlavního kloubu palce a karpometakarpálního kloubu palce. Během terapie se může zvýšit volnost pohybu v hlavním kloubu palce (dynamizace) a lze sundat palcový imobilizér.
Prodyšné, vlhkost pohlcující a kvalitní řemeslné zpracování (bezešvé spoje) zajišťuje maximální komfort nošení ortézy. Široké pásky Velcro pomáhají snadněji otevírat stabilizační ortézu, a zároveň usnadňují nasazování a snímání.
Tabulka velikostí a měření

velikost
obvod zápěstí [cm]

0
12-15

1
14-18

2
17-21

3
20-26

 
Indikace:

před operací
podráždění v zápěstí nebo v hlavním kloubu palce a karpometakarpálním kloubu palce (poúrazové a pooperační)
těžké karpometakarpální kloubové artrózy
kombinované poranění v zápěstním a palcovém karpometakarpálním kloubu
syndrom karpálního tunelu

Praní a údržba: perte ve vlažné vodě jemným pracím přípravkem v ruce, doporučujeme antibakteriální prací gel Bamboo Gold Sport, nepoužívejte pračku ani sušičku.

Barva Modrá
Určení unisex
Pratelný ano
Zdravotnický prostředek ano
Strana pravá
Velikost 0
Hmotnost 500.000g