Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Bauerfeind Sports Sleeves – Stehenní kompresní návleky (pár) S

návleky Bauerfeind Sports Sleeves jsou ideální pro sportovce, kteří potřebují maximální podporu a kompresi stehenních svalů. Tyto návleky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a dodávají potřebnou stabilitu při běhu, skákání nebo při jiných aktivitách. Koupíte je v páru.
Bauerfeind Sports Sleeves - Stehenní
Ověřit dostupnost
Značka: Bauerfeind
1 299
Popis produktu

Podpůrná komprese pro míčové a vytrvalostní sporty.
Sportovní kompresní stehenní návleky pomáhají ke zvýšení přenosu kyslíku a podporují lepší cirkulaci krve. To se promítá do delší vytrvalosti, rychlejší regeneraci, pomalejší únavě, více energie a méně škodlivých svalových vibrací. 
Chrání vás před UV zářením s UPF 80, díky čemuž jsou osmkrát účinnější než lehké tričko.
UPF 80Dobrou zprávou je, že sportovní kompresní návleky Bauerfeind na paži, horní část nohy a dolní část nohy vám poskytují UPF 80 – a to i v mokrém nebo nataženém stavu. Účinnost tohoto oděvu na ochranu proti slunci byla testována Mezinárodní testovací asociací pro aplikovanou ochranu proti UV záření splňující požadavky normy UV 801.
Cílené kompresní zónyCílené kompresní zóny se postupně zmenšují od spodní části stehna k horní části stehna, aby se podpořila cirkulace a zlepšil přenos kyslíku pro zvýšení odolnosti a snížení předčasné únavy.
Vysoce prodyšné mikrovláknoMikrovlákno regulující teplotu udržuje klouby a svaly v teple, ale je prodyšné na pokožce pro vynikající pohodlí.
Bezpečné uchyceníŠiroké konce se silikonovými tečkovanými pásky a lepicími zónami zajišťují dokonalé uchycení, které zůstane na místě i při náročných aktivitách.ě a mít náhradní.
Klíčové vlastnosti:

vysoce elastická mikrovlákna s přesnou kompresí, která se postupně se snižuje od kolene až do stehna, podporují krevní oběh a zlepšují přenos kyslíku ke zvýšení vytrvalosti a nižší předčasné únavě
vysoce prodyšná mikrovlákna regulují teplotu a udržují klouby a svaly v teple a na pokožce udržují maximální komfort
široké okraje s protikluzovým lemem zaručují dokonalé uchycení návleků během sportovních aktivit
trvanlivé, omyvatelné a balení v páru – odolná mikrovlákna lze prát v pračce a usušit. 
návleky jsou baleny v páru, takže je můžete nosit na obou stehnech, nebo pouze na jedné straně 

Tabulka velikostí a měření

Praní a údržba: perte ve vlažné vodě jemným pracím přípravkem v ruce, doporučujeme antibakteriální prací gel Bamboo Gold Sport, nepoužívejte pračku ani sušičku.

Barva Modrá
Určení unisex
Pratelný ano
Velikost S
Hmotnost 100.000g