Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Octový čistič NA REZ A VODNÍ KÁMEN jablko 500 ml

Octový čistič NA REZ A VODNÍ KÁMEN jablko 500 ml je účinným pomocníkem při odstraňování nečistot a usazenin na kuchyňských plochách, koupelnových armaturách a dalších místech. Vyberte si kvalitní čistič od renomovaného výrobce.
EAN: 8594201618369
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
139
Popis produktu

Octový čistič na rez a vodní kámen s vůní jablka 500 ml
Už naše prababičky drhly vodní kámen a špínu octem. Extra účinný octový čistič speciálně vyrobený na rez a vodní kámen si rychle a bez námahy poradí se silnými usazeninami vodního kamene. Přípravek velmi dobře funguje má octové aroma s jemnou vůní zeleného jablka.
7 výhod gelového octového čističe:

efektivně odstraňuje vodní rez a kámen a mýdlové usazeniny
účinný i bez drhnutí
gel z povrchu nestéká a lépe působí
pohlcuje pachy a likviduje bakterie 
biologicky rozložitelný; šetrný k životnímu prostředí
neobsahuje parabeny, fosfáty ani barviva 
zcela přírodní složení

Vhodné použití přípravku:

vodovodní baterie, dřezy, chromové doplňky
vany, umyvadla, toalety
spchové kouty, sprchové zástěny
obklady v koupelně
granitové dřezy
pracovní desky z umělého kamene (Corian apod.)

Použití: aplikujte neředěný čistič na předmět, houbičkou přípravek rozetřete, nechejte cca 1-2 minuty působit  poté předmět očistěte houbičkou a opláchněte vodou. V případě potřeby celý postup opakujte. Vyleštěte mikrovláknovou utěrkou. Očištěné předměty budou krásně zářit. Nepoužívejte na: hliník, železo, beton.

Balení: 500 mlDostupné vůně: pomeranč | máta peprná | zelené jablko
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: Hexyl Cinnamal, acetic acid, citric acid, aqua (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékařem. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Vymytý obal předejte k recyklaci. VAROVÁNÍ

Objem 500 ml
Přípravek gel
Český výrobek ano
Vůně zelené jablko
Hmotnost 500.000g