Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

OD BABIČKY: balíček na výrobu domácí aviváže 1L Levandule

Tento neodolatelný kousek OD BABIČKY: balíček na výrobu domácí aviváže 1L Levandule od přední společnosti Nanolab snadno naleznete v naší internetové nabídce extra výhodně! Výhodně teď u nás za 89 Kč. EAN: 8594201617010
OD BABIČKY: balíček na výrobu
Více informací »
Značka: Nanolab
89
Popis produktu

OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L
Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době jejich mládí nebylo na výběr tolik pracích prostředků a aviváží jako dnes, tak si je připravovaly doma.
Domácí aviváž OD BABIČKY můžete přidávat ke každému praní. Jedná se o náhradu za kupovanou aviváž z obchodu. Prát byste měli minimálně na 45°C, což je teplota, která vám zajistí čistotu prádla.
Obsah balíčku:
10 g jedlé sody 800 ml bílého octa0,5 ml 100% přírodního esenciálního oleje (dle vlastního výběru)1L lahev na domácí aviváž
Postup přípravy je velmi jednoduchý:
1. Obsah lahve s bílým octem přelejte do misky nebo hrnce a dolejte 200 ml horké vody.2. Přidejte celý obsah sáčku s jedlou sodou. 3. Roztok dobře promíchejte.4. Až se vytratí bublinky, přidejte obsah celého flakónku s vonnou esencí.5. Opět důkladně promíchejte.6. Přelejte do dodané lahve 1L.7. Aviváž je hotová. 
Domácí aviváž je velmi šetrná, bez chemie a zajistí voňavější i měkčí prádlo a také čistší pračku.
Dávkování do praní: dávkujte 3 – 5 polévkových lžic do přihrády na aviváž podle svých zvyklostí. Před použitím lahev protřepejte.Skladujte za běžných podmínek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem 1000 ml
Český výrobek ano
Esenciální olej Levandule
Hmotnost 1000.000g