Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

VYZKOUŠEJ LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule

Tento exkluzivní produkt VYZKOUŠEJ LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule od kvalitní značky LeFleur jednoduše seženete aktuálně napořád výhodně. Teď v akci 29 Kč. EAN: 8594201617058
VYZKOUŠEJ LeFleur 100% přírodní esenciální
Více informací »
Značka: LeFleur
29
Popis produktu

TESTER pro čichový vjem: LeFleur 100% přírodní esenciální olej Levandule
Patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější esenciální oleje na světě. Vůně je charakteristická, jemná s lehkými bylinnými a nasládlými tóny. Na jemně psychologické úrovni navozuje pocity klidu, míru, vyrovnanosti.
 Klíčové vlastnosti levandulového oleje:

100% přírodní vonný olej 
oblíbený v aromaterapii
do aromalamp a difuzérů
olej můžete použít do domácích úklidových přípravků, k provonění interiéru, prádla…

Objem: 0,5 ml / 27 kapek pro čichový vjemVůně: charakteristická – levandulová, květinová, jemně bylinná

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Aromaterapeutické účinky levandule: Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencíí. Obsahuje: Lavandula Hybrids abrial herbs oil.

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. VAROVÁNÍ.

Objem 0,5 ml
Přípravek olej
Vůně levandule
Hmotnost 2.000g