Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Isolda krém na ruce měsíček lékařský s lněným olejem 100 ml

Isolda krém na ruce s měsíčkem lékařským a lněným olejem je ideální volbou pro suchou a namáhanou pokožku rukou. S jemnou vůní a hydratačními složkami, poskytuje vašim rukám úlevu a ochranu po celý den. Objem 100 ml.
Isolda krém na ruce měsíček lékařský s lněným olejem 100 ml
Ověřit dostupnost
Značka: Isolda
23
Popis produktu

Krém ISOLDA měsíček lékařský s lněným olejem 100 ml – tento klinicky testovaný krém při pravidelné aplikaci napomáhá a urychluje proces hojení kůže bez krvácení. Při pravidelném používání působí nejen vlastní složky extraktu měsíčku lékařského, ale i oleje obsažené v krému tak, že se pokožka aktivně regeneruje, zůstává vláčná a jemná. Není určeno pro aplikaci na otevřené rány, ale podporuje hojení drobných ranek bez projevů krvácení, jizev či podrážděné kůže.

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ
je ceněná bylina již z dob Starověkého Řecka a Říma, kdy se používal pro své regenerační, zklidňující, protizánětlivé i hojivé účinky. Měsíček lékařský se díky svému složení a účinkům se hojně používá ve farmacii. Obsahuje esenciální olej, karotenoidy, saponiny, pryskyřice a další látky.

LNĚNÝ OLEJ
je získáván lisováním semen lnu setého. Díky vysokému obsahu omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin je vhodný jako potravinový doplněk. Velmi dobře se uplatňuje při kožních potížích. Při vnějším použití je vynikající na regeneraci suché, unavené a ekzematické pokožky a běžné péči o pleť.