Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

TRX PRO KIT Originál

TRX PRO KIT Originál je profesionální fitness nástroj, který vám umožní cvičit kdekoli a kdykoli. Sestává z robustního popruhu s rukojetí, nastavitelného popruhu na nohy, tréninkového plánu a přístupu k online cvičebním videím. Užijte si efektivní tréninkový program a posilujte celé tělo na vlastní kůži s TRX PRO KIT Originál.
EAN: 847585006566
TRX PRO KIT
Ověřit dostupnost
Značka: TRX
7 990

TRX® PRO Kit ORIGINÁL
Využívá se zejména v komerčních fitness centrech, kde je kladen důraz na dlouhou životnost nářadí. Popruhy by neměly chybět v žádné funkční zóně sportovního centra. Je jen jedno nářadí, ve kterém je schovaná celá tréninková jednota, a tím je právě TRX.

TRX® závěsný systém nabízí pestrou škálu cviků. Existuje spousta variant a možností, jak popruhy na cvičení využít a nespadnout do stereotypu stále se opakujících cviků. TRX® závěsný systém pracuje na jednoduchém principu otáčecí karabiny a dvou popruhů, které můžete uchytit kdekoliv za strom, trám či skobu. Doma využijete kotvu, díky které můžete závěsné pásy TRX® uchytit i do dveří.

Popruhy TRX® dokáží pracovat se všemi svaly na vašem těle (a to dokonce i s těmi, o kterých jste doposud ani nevěděli, že je máte). Při tréninku s popruhy si procvičíte všechny partie na vašem těle. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete posilovat ruce, nohy, břišní svalstvo nebo kompletně celé tělo. Po dobu cvičení s TRX® aktivujete stabilizační svalstvo, budujete svalovou sílu, rovnováhu i flexibilitu. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

Závěsný systém TRX® je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Zátěž si tak lze snadno upravit nastavením polohy těla. Cvičení s ním je tedy vhodné jak pro začátečníky, elitní sportovce, i pro děti, dorost a juniory.

Obsah balení TRX® PRO Kit ORIGINÁL:

TRX® závěsný systém
nejodolnější systém z rodiny TRX®, který využívají právě fitness centra, kde na něm denně cvičí několik cvičenců různých hmostností
– protiskluzová gumová madla zajišťují odolnost produktu na nejvíce namáhaném místě.
Komfort klientům zajišťují také drážky, které slouží k odvodu potu při cvičení.

TRX® závěsná kotva (karabina)
– s touto karabinou můžete TRX® zavěsit na jakémkoliv pevném místě, ať už na konstrukci, žebřinách nebo v extrémnějších podmínkách také o větev stromu či zábradlí.

TRX® cestovní obal
– systém TRX® je označován také jako kompletně vybavená posilovna, která se vejde do jednoho cestovního sáčku. TRX® si tak můžete sbalit s sebou a jít si zacvičit jak do posilovny, tak i do přírody.

TRX® závěs na dveře
– praktický pomocník pro trénink u vás doma, v kanceláři nebo v hotelovém pokoji. 100% bezpečný závěs se umístí mezi rám dveří a dveře. Nemusíte se bát, že byste poškodili povrch ani malbu dveří.

TRX® X tender
– Tzv. prodlužovák se používá pro ukotvení TRX® na větší vzdálenosti.
Můžete jej využít pro kotevní body, které mají více než 25 cm v obvodu

TRX® bezpečnostní klíč
– Ultrapevná karabina se zámkem, který lze zamykat a odemykat pomocí speciálního TRX® klíče – nemusíte se tak bát, že by vám popruhy někdo ukradl. Krabina je chráněna proti korozi a vydrží zátěž neuvěřitelných 600 kg.

TRX® náramek na ruku
– atraktivní stylový náramek ze silikonu, který ozdobí ruku každého sportovce.
Náramek je doplněný o logo TRX® s vnitřní ražbou.

Tréninková videa a karty pro profesionální trenéry
– video průvodce vám ukáže, jak správně nastavit TRX® a naučí vás pravidla pro sestavení efektivní tréninkové jednotky

 

Nový TRX® PRO KIT má nastavitelnou část pomocí suchých zipů u madel, která umožňuje optimální zavěšení vašich chodidel.

Maximální nosnost: 159 kg
(TRX® systém byl testován i při čtyřnásobném zatížení a nevyskytla se na něm žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení)

Maximální výška pro cvičení: 2,7 m