Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Ortopedický polštář Sissel Deluxe

Ortopedický polštář Sissel Deluxe - nezařazený produkt. Zajišťuje optimální oporu a pohodlí při spánku i odpočinku. Vyzkoušejte kvalitu a ergonomický design od renomované značky Sissel.
EAN: 4250694702209
Ortopedický polštář Sissel
Ověřit dostupnost
Značka: Sissel
2 999

Ortopedický polštář Sissel Deluxe nabízí díky anatomickému tvarování potřebnou oporu krční páteře a vy si tak konečně dopřejete  ničím nerušený spánek. Polštář je výškově nastavitelný, díky možnosti přidání či odebrání variabilní podložky.

Díky viskoelastickým vlastnostem paměťové pěny a specifickému tvarování poskytuje velmi dobré rozložení tlaku a zároveň jemnou podporu krční páteře. Celá oblast ramene a krku zůstává ve správném úhlu, protože polšťář vyplňuje potřebný prostor mezi ramenem a krkem a udržuje tak páteř v anatomicky správné poloze.

Unikátní hrana ortopedických polšťářů Sissel zajišťuje v poloze na boku optimální podporu na ramene a tím odlehčuje obratle a meziobratlové ploténky. Vhodný i pro spaní na zádech. Zpočátku bude Vaše tělo bude vyžadovat trochu času (2 až 14 nocí), aby si znovu zvyklo na zdravé spaní. Doporučujeme nejprve používat polštář každý večer alespoň na chvíli a po několika dnech již vyměníte svůj původní polštář úplně.

Dodáváno včetně odjímatelného saténového potahu v bílé barvě.

Výplň:
paměťová pěna

Rozměry:
62 x 30 x 10/13 cm

Původ:
Švédsko