Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

12th DAY bezchlórové ošetření vody 1L

Exkluzivní produkt 12th DAY bezchlórové ošetření vody 1L od přední společnosti Nanobay lze pořídit právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 297,70 Kč. EAN: 8594201613371
12th DAY bezchlórové ošetření
Více informací »
Značka: Nanobay
297,70
Popis produktu

H20 12th DAY je tekutý bezchlórový přípravek pro pravidelnou dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích  bazénech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Je vhodný pro všechny typy bazénů, s filtrací i bez filtrace a zabezpečí účinnou dezinfekci. Má dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Jak často aplikovat

1 x za 12 dní

Množství přípravku

150 ml/10m3 vody

Postup

zapněte filtraci.
zkontrolujte a upravte pH vody na hodnoty 6,8–7,4.
aplikujte přípravek do skimmeru nebo přímo do bazénu před puštěné trysky.
nechejte puštěnou filtraci min. 2 hodiny.

Neaplikujte přípravek současně s chlorovými prostředky.Účinná látka: Alkyl(C12-16)Produkt: Guaa pool large pool
První pomoc: V případě zasažení očí: rozevřít oční víčka, případně vyjmout kontaktní čočky, a postižené oko důkladně vypláchnout čistou tekoucí vodou po dobu 15 minut. Další postup konzultovat s očním lékařem

V případě požití: důkladně vypláchnout ústa vodou, a když je postižený při vědomí dát vypít větší množství vody a nevyvolávat zvracení. Konzultovat s lékařem.
SkladováníPřechovávejte jen v původních a uzavřených obalech. Skladovat na suchém a dobře větraném místě. Chránit před působením tepla a přímým slunečním zářením. Chránit před vlhkostí. Skladovat při teplotách od +10 do +30 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.
Balení obsahuje:12th DAY 1 litrDávkovací odměrku 30 ml

Objem 1 litr
Český výrobek ano
Biocidní přípravek ano
Hmotnost 1000.000g