Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Letní kapalina do ostřikovačů Nanolab s vůní manga 5 litrů

Nanotechnologická letní kapalina do ostřikovačů s vůní manga je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít čisté sklo a zároveň si užít příjemnou vůni během jízdy. Objem 5 litrů postačí na dlouhé letní cesty. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 8594201611117
Letní kapalina do ostřikovačů Nanolab s vůní manga
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
99
Popis produktu

Letní kapalina do ostřikovačů Nanolab s vůní manga 5 litrů
Tato unikátní směs byla vyvinuta laboratoří Nanolab speciálně pro letní měsíce, kdy je potřeba rychle a efektivně odstranit veškeré nečisty z vašich oken i světlometů. Stačí ji jednoduše nalít do nádrže ostřikovačů a můžete vyrazit na cesty. Navíc, díky vůni manga, se při použití této kapaliny dostaví pocit exotického letního dobrodružství.
Klíčové vlastnosti:

jednoduchá aplikace
odstraňuje zbytky hmyzu, prach i mastnotu
nevytváří na skle ani v systému ostřikovačů vápenné usazeniny

Objem: kanystr 5L + nálevkaDostupné velikosti: 1L | 5L | 10L | 500L paleta
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: parfém (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad nebo po vymytí k recyklaci. NEBEZPEČÍ

Dávkovač šroubovací víčko
Objem 5 litrů
Český výrobek ano
Nálevka ano
Hmotnost 5000.000g