Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

LeFleur Osvěžovač vzduchu ve spreji Levandule 300 ml

Kvalitní a velmi žádaný produkt LeFleur Osvěžovač vzduchu ve spreji Levandule 300 ml od známé společnosti LeFleur naleznete online za akční cenu! Teď v akci 189 Kč. EAN: 8594201617737
LeFleur Osvěžovač vzduchu ve spreji Levandule 300
Více informací »
Značka: LeFleur
189
Popis produktu

LeFleur Osvěžovač vzduchu ve spreji Levandule 300 ml
Osvěžovače vzduchu LeFleur jsou speciálně vyrobeny tak, aby rychle osvěžily každou místnost a zároveň poskytly vašemu domovu nebo kanceláři jedinečnou vůni. Osvěžovač vzduchu s vůní Levandule má originální a čistou květinovou vůni. Tento osvěžovač je vyroben ze 100% přírodních esenciálních olejů a dalších pečlivě vybraných ingrediencí.
LeFleur osvěžovač vzduchu dokáže proměnit váš prostor tím, že odstraní nepříjemné pachy a zanechá na jejich místě příjemnější vůni. 
Klíčové vlastnosti pohlcovače pachů

netoxický produkt
má jemně bylinnou vůni levandule
jednoduché použití – stačí rozprášit do místnosti
levandulová vůně má repelentní, odpuzující účinek proti hmyzu – komárům, molům a muškám
levandule je oblíbená pro svoje relaxační a uklidňující účinky, pomáhá navodit duševní pohodu, odbourat stres a zabezpečit pokojný spánek

Jak se používáDůkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo

Na co si dát pozorZvažte také, zdali netrpíte alergií. Přírodní rostlinné extrakty ji mohou, stejně jako jakékoliv jiné látky, vyvolávat.
Objem: 300 mlDostupné balení: 100 ml | 300 mlVůně: charakteristická – levandulová, květinová, jemně bylinnáAlergeny: obsahuje levandulovou silici (Linalool, Cineole, Beta-caryophyllene, Myrcene)

Legislativní informace: Hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.
VAROVÁNÍ.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Dávkovač sprej
Objem 300 ml
Vůně levandule
Hmotnost 300.000g