Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

2 náhradní náplně do náramků PARA‘KITO

Diskontní výrobek 2 náhradní náplně do náramků PARA‘KITO od společnosti s úžasnou pověstí PARA'KITO lze zakoupit již dnes za extra cenu. Aktuálně výhodně za 259 Kč. EAN: 8594179657162
2 náhradní náplně do
Více informací »
Značka: PARA'KITO
259
Popis produktu

Náplně jsou určeny do všech typů náramků a klipů PARAKITO. Náplně neobsahují DEET, ale pouze éterické oleje, které poskytují dokonalou ochranu před komáry. Náplně jsou voděodolné.
Klíčové vlastnosti náplní do náramků PARA’KITO

jsou vhodné pro celou rodinu, včetně osob s citlivou pokožkou, těhotné ženy a kojence od 36 měsíců
neobsahují DEET
náramek s náplní zajišťují silnou ochranu před komáry a ostatním hmyzem
náplně jsou klinicky testovány
jsou vyrobeny z výtažků rostlin – obsahují éterické vonné oleje
poskytují stálou ochranu až 15 dní/náplň – 24h denně
voděodolné – náramek zůstává dokonale účinný i po opakovaném plavání
náplň je bez kontaktu s pokožkou
patentovaná technologie rozptylu vonných látek DiffuControl-Systém
vyrobené ve Francii

Pro pokračující krycí účinek je možné kombinovat se sprejem nebo roll-onem PARA’KITO.
 
Složení: Esenciální oleje: z levandule, citronely, geránie, borovice, hřebíčku, máty peprné pačuly – patentované složeníBez DEET, bez GMO, bez lepku, bez parabenů, bez ftalátů, netestováno na zvířatech.
 Balení obsahuje:

2 náhradní náplně

Jsou náramky funkční i proti klíšťatům?
Náramky PARA’KITO obsahují účinné látky, které odpuzují klíšťata.
Záměrně však toto tvrzení u našich výrobků neuvádíme, protože je z našeho pohledu minimálně zavádějící a ihned vysvětlíme proč.

klíšťata fungují jinak než komáři a jsou citlivá na vibrace a další faktory.
pokud budete mít náramek na jedné končetině (například na noze) tak vám náramek nezabraní, že na vás klíště přeleze po jiné končetině nebo Vám padne například za krk.

Klinická účinnost proti klíšťatům se testuje tak, že se na místo nanese účinná látka (vytvoří se čára – například kruh kolem ruky, kotníku) a testuje se, zda ji klíště přeleze či nikoliv. Pokud ji klíště nepřeleze, pak se počítá, že je účinná látka aktivní.
Z tohoto důvodu považujeme tvrzení ostatních výrobců za klamavá a zavádějící a nechceme takto vystupovat.
Prevence (vždy) na prvním místě
Nejsnadnější ochranou proti klíšťatům je dobrá příprava na pobyt v přírodě. Doporučuje se použít oblečení s dlouhými rukávy, s dlouhými nohavicemi, ideálně světlejší barvy. Také se doporučuje na ohrožená místa aplikovat nějaký vhodný repelent. Po příchodu z procházky je dobré se ještě venku oklepat a pak se navzájem prohlédnout. Velkou pozornost musíme věnovat především dětem.
A co když najdu přisáté klíště?
Dobré je nepanikařit. To se stává běžně. Důležité je ale dodržet správný postup jeho odstranění. Nejlepší postup je vydezinfikovat místo, kde je klíště přisáté, a dezinfekci nechat tři až pět minut působit. Potom musíme pinzetou nebo speciálními kleštičkami uchopit klíště co nejblíže ke kůži a viklavým pohybem ho vytáhnout.Dřívější rozšířené rady, že máme klíštětem otáčet ve nebo proti směru hodinových ručiček, je nesmysl. Klíště nemá na kusadlech žádný závit. Stejně tak se ani nedoporučuje klíště dusit olejem nebo podobně. Naopak může takové jednání riziko ještě zvýšit.
 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

způsobuje vážné podráždění očí
může způsobit podráždění kůže
je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
uchovávejte mimo dosah dětí
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření
nebezpečí

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Určení náhradní náplň
Typ přírodní repelent
Počet ks 2
Vyrobeno Francie
Hmotnost 150.000g