Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Parfém do praní i sušičky Floral 300 ml + vlněná koule

Osvěžte své prádlo krásným květinovým parfémem, který můžete použít jak při praní, tak i při sušení. S vlněnou koulí získáte navíc hebkost a vlhkost vašeho prádla. Objem 300 ml.
EAN: 8594201619335
Parfém do praní i sušičky Floral 300
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
549
Popis produktu

Parfém do praní i sušičky Floral 300 ml + vlněná koule k použití parfému v sušičce
Představte si, že jste na louce plné různých květin. Každá z nich má svou jedinečnou vůni, ale společně tvoří něco mnohem většího a krásnějšího. To je přesně to, co se děje v parfému do praní Floral. Jemná květinová vůně je jako nádherný květinový koberec, který se rozprostírá před vámi a zve vás k tomu, abyste se ponořili do jeho krásy.
Jak by bylo úžasné, kdyby vaše prádlo vonělo stejně čerstvě a přirozeně? S parfémem do praní Floral se vám to podaří!
Parfém do praní i sušičky Floral obsahuje tóny růže, jasmínu, levandule a dalších květin, které se spojují v dokonalou symfonii vůní.
Jedním z důvodů, proč je jemná květinová vůně tak oblíbená, je její schopnost navodit pocit klidu a pohody. Květinové esence mají silné terapeutické účinky a jsou často používány v aromaterapii k uklidnění mysli a těla. Když použijete parfém Floral, vaše prádlo bude nejen vonět nádherně, ale také vám pomůže relaxovat a cítit se dobře.
Parfém do praní je snadno použitelný – stačí jej přidat do pracího cyklu místo aviváže a nechat jej udělat svou magii. Díky nízké dávce stačí jedno balení na velké množství praní, což z něj činí ekonomickou volbu pro vaši domácnost.
Doporučené dávkování: použijte 5 ml koncentrátu na 4 kg prádla do nádobky na aviváž. Pro lepší představu 5 ml odpovídá množství plného víčka. 
Parfém do praní může být použit i v sušičce – a to s ohromujícím efektem! Stačí jej aplikovat na vlněnou kouli a vložit do sušičky spolu s prádlem. Během sušení se pak parfém rovnoměrně rozprostře po celém prádle a vy tak získaťe dokonale voňavý šatník.
Objem: 300 mlPraní: 60 cyklůDostupné balení: 150 ml | 300 ml
Naše výrobky máme promyšlené do detailu. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nejen obsah, ale i obal. Obal musí být ekologický, minimalistický a dobře recyklovatelný. 

Lahvička výrobku je z hliníku. Doma můžete hliník (víčka, nápojové plechovky…) shromažďovat a jednou za čas odnést do sběrného dvora nebo popelnice na drobný kovový odpad (ty šedivé).

Legislavitní informace, které tady musí být v tété podobě. V koncentované podobě: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařské ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obal/obsah odevzdejte ve sběrném dvoře. Po vymytí předejte k recyklaci.

Objem 300 ml
Použití na praní
Vůně floral
Hmotnost 300.000g