Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Pečující balzám na ruce po úklidu – borůvka

Pečujte o své ruce po úklidu s borůvkovým balzámem. Navrácení hydratace a ochrany pokožky nikdy nebylo snazší!
EAN: 8594201619519
Pečující balzám na ruce po
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
199
Popis produktu

Pečující balzám na ruce po úklidu – borůvka: Váš zázračný pomocník
Celý den jste pilně uklízeli svůj domov. Když konečně skončíte, usednete do svého oblíbeného křesla a s úsměvem na rtech se rozhlédnete po svém díle. Najednou si všimnete svých rukou – jsou suché, zarudlé a bolestivé. To je přesně ten okamžik, kdy potřebujete náš pečující balzám speciálně vyvinutý na ošetření rukou po úklidu. Navíc je tento balzám obohacen o antibakteriální složku.
Náš pečující balzám je jako váš vlastní anděl strážný pro vaše ruce. Jeho tajným receptem je kombinace zázračných ingrediencí – bambuckého másla, d-panthenolu a aloe vera.
Tento balzám je jako magický lektvar pro vaše ruce. Stačí nanést malé množství na dlaně a jemně ho vmasírovat do pokožky. Uvidíte, jak rychle se váš stav zlepší – arudnutí zmizí, pokožka bude hebká a pružná a bolest ustoupí.
Nenechte své ruce trpět po úklidu – dopřejte jim tu nejlepší péči s naším pečujícím balzámem s bambuckým máslem. Vaše ruce vám za to poděkují!
Obsahuje: bambucké máslo, d-panthnenol, ethanol, přírodní vonná esence LeFleur, glyceryl, aloe vera, aquaProdukt: NANO+ BalzámObjem: 150 ml

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.
Legislavitní informace, které tady musí být v tété podobě: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku: účinná látka ethanol 45,71 g/100 ml, vysoce hořlavá kapalina a páry, způsobuje vážné podráždění očí, je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku, uchovávejte mimo dosah dětí, chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení, zákaz kouření, uchovávejte obal těsně uzavřený, PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření, odstraňte obal/obsah ve sběrném dvoře, po vymytí předejte k recyklaci

Dávkovač pumpička
Objem 150 ml
Použití na ruce
Přípravek balzám
Český výrobek ano
Biocidní přípravek ano
Hmotnost 150.000g