Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Pečující noční gel 50 ml

Akční a ve slevě výrobek Pečující noční gel 50 ml lze získat tady nyní napořád výhodně!
EAN: 4061736498208
Pečující noční gel 50
Ověřit dostupnost
Značka: medi
129
Popis produktu

Pečující noční gel 50 ml – pěče při nošení kompresního prádla a ortézy
Jakmile si večer sundáte kompresní punčochy nebo ortézu, je čas na aplikaci tohoto zázračného gelu. Naneste ho na pokožku a jemně jej vmasírujte. Už po prvním použití ucítíte, jak se vaše pokožka uklidňuje a regeneruje.
Pečující noční gel speciálně vyvinutý na pokožku pro noční použití po sundání kompresního prádla nebo ortézy. Obsahuje složky, které pokožka potřebuje k regeneraci přes noc. Před spaním jednoduše naneste gel a jemně vmasírujte do pokožky. Používejte v kombinaci s Medi denním gelem pro účinnou 24hodinovou péči o Vaši pokožku. Zklidnění pokožky poskytuje gel díky jojobovému oleji a bambuckému máslu, které vyživuje suchou, šupinatou pokožku. Obsahuje extrakt ze semen jírovce, jež se po staletí používá při léčbě žilní nedostatečnosti. Gel je bez barvy a vůně.
Klíčové vlastnosti nočního gelu

zklidňuje povrch pokožky
urychluje regeneraci pokožky
krém nemastí
pomáhá regulovat vlhkostní rovnováhu pokožky
zlepšuje vyživování pokožky
bez vůně
nelepí
nemastné složení

Vyzkoušejte pečující noční gel a přesvědčte se sami o jeho účincích. Vaše pokožka vám poděkuje a vy se budete cítit lépe než kdy dřív. A nezapomeňte jej používat v kombinaci s Medi denním gelem pro účinnou 24hodinovou péči o vaši pokožku. Společně tvoří dokonalý tandem pro vaši pokožku, který ji udrží zdravou a krásnou po celý den i noc.
Použití: poté, co si večer sundáte kompresní punčochy nebo ortézu, naneste krém na pokožku a jemně jej vmasírujte.Balení: 50 mlMedi night: noční krém obsahuje olej z jojoby, koňský kaštan, vilín a vitamíny. Díky těmto složkám získává pokožka znovu svou přirozenou rovnováhu.

Objem 50 ml
Hmotnost 100.000g

Více produktů z kategorie Tělové krémy