Hasicí přístroj pěnový 2l

Hodí se jako součást vybavení např. do restaurací nebo hotelů, kde se vyskytují jedlé rostlinné nebo živočišní oleje,... více informací »
Hasicí přístroj pěnový 2l
Značka: Mediskont
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Hodí se jako součást vybavení např. do restaurací nebo hotelů, kde se vyskytují jedlé rostlinné nebo živočišní oleje,...

Hodí se jako součást vybavení např. do restaurací nebo hotelů, kde se vyskytují jedlé rostlinné nebo živočišní oleje, či tuky a hrozí s nimi spojené riziko požáru. Díky jeho rozměrům a schopnosti hasit kuchyňské oleje a tuky jej snadno uložíte a využijete i ve své kuchyni.

Při hašení dochází ke kontaktu hasiva (voda + přidaná zpěňovací látka) s olejem k chemické reakci, po které se na hořící tukové vrstvě dočasně vytvoří kompaktní ochranní film. Ten brání přístupu kyslíku ze vzduchu, a tím rychle a účinně hasí oheň. Primárně je určen k hašení požáru v počáteční fázi, tříd A, B a F. Lze jej také použít k hašení zařízení pod elektrickým proudem (do 1000 V z min. vzdálenosti 1 m). Následně je možné jej opět naplnit pro další použití. 

 

Kvalitní a žádaný kus Hasicí přístroj pěnový 2l od top značky Mediskont jde koupit u nás právě se slevou! Výhodně za skvělou cenu 1 199 Kč.