Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

PH PLUS úprava vody 1,3 kg

Tento neodolatelný produkt PH PLUS úprava vody 1,3 kg od výrobce s dobrým jménem Nanobay je dostupný v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Zrovna nyní za cenu 186,20 Kč. EAN: 8594201613388
PH PLUS úprava vody 1
Více informací »
Značka: Nanobay
186,20
Popis produktu

H2O Ph Plus přípravek je ve formě perliček, dobře rozpustných ve vodě. Je vhodný pro všechny typy bazénů, s filtrací i bez filtrace.

Ideální hodnota pH při používání bezchlórové je 6,8–7,4. Pokud pH opustí tuto vymezenou oblast, dochází ke snížení účinnosti a zvýšení spotřeby dezinfekčních přípravků.

Při nízkém pH korodují kovové části bazénu a vířivých van a rychleji blednou barvy plastů a fólií v bazénu a vířivé vaně. Může také dojít k podráždění očních spojivek a kůže.

Jak často aplikovat

v případě potřeby zvýšení ph

Množství přípravku

10 g/1m3 vody zvýší hodnotu ph o 0,1

Postup

zapněte filtraci
odměřený přípravek rozmíchejte v kyblíku s vlažnou vodou.
aplikujte přípravek do skimmeru nebo přímo do bazénu před puštěné trysky.
nechejte puštěnou filtraci.

První pomoc: V případě zasažení očí: rozevřít oční víčka, případně vyjmout kontaktní čočky, a postižené oko důkladně vypláchnout čistou tekoucí vodou po dobu 15 minut. Další postup konzultovat s očním lékařem.

V případě požití: důkladně vypláchnout ústa vodou, a když je postižený při vědomí dát vypít větší množství vody a nevyvolávat zvracení. Konzultovat s lékařem.
SkladováníPřechovávejte jen v původních a uzavřených obalech. Skladovat na suchém a dobře větraném místě. Chránit před působením tepla a přímým slunečním zářením. Chránit před vlhkostí. Skladovat při teplotách od +10 do +30 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.

Balení obsahuje:PH Plus 1,3 kgDávkovací odměrku 30 ml

Český výrobek ano
Hmotnost 1 kg