Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Plastová lahvička s hliníkovým dávkovačem 300 ml

Hodně oblíbený kus Plastová lahvička s hliníkovým dávkovačem 300 ml od dodavatele kvalitních produktů Nanolab pohodlně pořídíte v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Cena od 38,20 Kč. EAN: 8594201612619
Plastová lahvička s hliníkovým
Více informací »
Značka: Nanolab
38,20
Popis produktu

Tělo lahvičky: lesklá plastová lahvička/bílá plastová lékovkaBarva: bíláObjem: 300 mlDávkovač: pumpička hliníkováHrdlo lahve rozměr: 24/410Materiál: PET 
Plastové lahvičky u nás koupíte v objemech 100 ml, 200 ml, 300 ml, 500 ml s různými druhy uzávěrů.
Všestranné využitíVěnujete se výrobě kosmetiky nebo vedete non toxic domácnost? Potřebujete rozprašovač na květiny, další na odmašťovač a další na dezinfekci? Tyto lahvičky s rozprašovačem jsou jako stvořené pro všestranné využití. Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.
Dezinfekční mýdlo stále po ruceDávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.
Ekologický materiál? Ano.Lahvička je vyrobena z polyethylentereftalátu (PET), jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.
Možné dávkovače

Barva Bílá
Materiál lahvičky plast PET
Objem 300 ml
Výška 165 mm
Průměr 55 mm
Závit 24/410
Povrch lesk
Uzávěr pumpička (aluminium) 24/410
Hmotnost 30.000g