Ortopedický polštář Sissel Deluxe

Tento designový výrobek Ortopedický polštář Sissel Deluxe od skvělého a známého výrobce Sissel je dostupný v naší online nabídce za příznivou cenu. Právě teď za cenu 2 999 Kč. EAN: 4250694702209
Ortopedický polštář Sissel Deluxe
Značka: Sissel
2 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ortopedický polštář Sissel Deluxe nabízí díky anatomickému tvarování potřebnou oporu krční páteře a vy si tak konečně dopřejete  ničím nerušený spánek. Polštář je výškově nastavitelný, díky možnosti přidání či odebrání variabilní podložky.

Díky viskoelastickým vlastnostem paměťové pěny a specifickému tvarování poskytuje velmi dobré rozložení tlaku a zároveň jemnou podporu krční páteře. Celá oblast ramene a krku zůstává ve správném úhlu, protože polšťář vyplňuje potřebný prostor mezi ramenem a krkem a udržuje tak páteř v anatomicky správné poloze.

Unikátní hrana ortopedických polšťářů Sissel zajišťuje v poloze na boku optimální podporu na ramene a tím odlehčuje obratle a meziobratlové ploténky. Vhodný i pro spaní na zádech. Zpočátku bude Vaše tělo bude vyžadovat trochu času (2 až 14 nocí), aby si znovu zvyklo na zdravé spaní. Doporučujeme nejprve používat polštář každý večer alespoň na chvíli a po několika dnech již vyměníte svůj původní polštář úplně.

Dodáváno včetně odjímatelného saténového potahu v bílé barvě.

Výplň:
paměťová pěna

Rozměry:
62 x 30 x 10/13 cm

Původ:
Švédsko