OD BABIČKY: balíček na výrobu domácí aviváže 1L Pomeranč

OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době... více informací »
OD BABIČKY: balíček na výrobu
Značka: Nanolab
81,40 Kč
Ověřit dostupnost
OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době...

OD BABIČKY balíček na výrobu domácí aviváže 1L
Svěží prádlo je základ, to už věděly naše babičky. No a jelikož v době jejich mládí nebylo na výběr tolik pracích prostředků a aviváží jako dnes, tak si je připravovaly doma.
Domácí aviváž OD BABIČKY můžete přidávat ke každému praní. Jedná se o náhradu za kupovanou aviváž z obchodu. Prát byste měli minimálně na 45°C, což je teplota, která vám zajistí čistotu prádla.
Obsah balíčku:
10 g jedlé sody 800 ml bílého octa0,5 ml 100% přírodního esenciálního oleje (dle vlastního výběru)1L lahev na domácí aviváž
Postup přípravy je velmi jednoduchý:
1. Obsah lahve s bílým octem přelejte do misky nebo hrnce a dolejte 200 ml horké vody.2. Přidejte celý obsah sáčku s jedlou sodou. 3. Roztok dobře promíchejte.4. Až se vytratí bublinky, přidejte obsah celého flakónku s vonnou esencí.5. Opět důkladně promíchejte.6. Přelejte do dodané lahve 1L.7. Aviváž je hotová. 
Domácí aviváž je velmi šetrná, bez chemie a zajistí voňavější i měkčí prádlo a také čistší pračku.
Dávkování do praní: dávkujte 2-6 polévkových lžic do přihrády na aviváž podle svých zvyklostí. Před použitím lahev protřepejte.Skladujte za běžných podmínek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem 1000 ml
Esenciální olej Pomeranč
Hmotnost 1000.000g

Výjimečný a žádaný produkt OD BABIČKY: balíček na výrobu domácí aviváže 1L Pomeranč značky Nanolab máte možnost najít zde teď extra se slevou! Akční ceny již od 81,40 Kč.