Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

FLEXVIT Posilovací guma Revolve Provedení: střední zátěž, zelená

S Flexvit posilovací gumou Revolve střední zátěže v zeleném provedení si zlepšíte svou sílu a kondici. Tato kvalitní guma vám umožní efektivní posilování a trénink celého těla. Vyberte si ji ještě dnes a užijte si skvělý trénink!
FLEXVIT Posilovací guma Revolve Provedení:
Ověřit dostupnost
Značka: Flexvit
555
Popis produktu

Posilovací guma FLEXVIT Revolve

Je perfektním kompromisem mezi FLEXVIT Multi a FLEXVIT Resist. Díky své kompaktní velikosti se bezproblémů vejde do kapsy u kalhot. Je vhodná pro procvičení celého těla, ale nešlápnete vedle ani pokud potřebujete cíleně procvičit konkrétní část těla.

Nejlehčí variantu využijete pro rehabilitaci, silnější pro posilování středu těla či atletický trénink, ty nejsilnější jsou vhodné pro silový trénink a profesionály.
Cvičení s gumou FLEXVIT je naprosto bezpečné. Gumy jsou potažené textilem, proto jsou příjemné na dotek a kontakt s pokožkou. Zároveň jsou odolné proti přetržení a robustní.

Posilovací guma FLEXVIT Revolve je stejně kompaktní jako FLEXVIT Mini a díky tomu ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Obzvlášť svičení s vahou vlastního těla je s posilovací gumou mnohem účinější a také zábavnější. Připevnit ji můžete například za nějakou tyč nebo větev a rázem je trénink různorodý a efektivní.

Funkční trénink

Pro dokonalý funkční trénink vytváří posilovací guma FLEXVIT Revolve dokonalý základ. Silné tělo – základní požadavek pro většinu funkčních cvičení. S FLEXVIT Revolve dokonale procvičíte a zesílíte základní pohybové vzorce- jako jsou kliky nebo dřepy. Cvičení s posilovací gumou nejen zvyšuje obtížnost, ale přináší i růnorodost do těchto základních cviků.

Ve fyzioterapii nachází FLEXVIT Revolve využití například u pooperačních stavů při prasknutí vazu již od prvního dne. Různé intenzity odporu umožňují individuální přizpůsobení intenzity tréninku během rehabilitace.
Flexvit_Revolve

Výhody FLEXVIT Revolve:

  • příjemný pocit z textilu
  • optimální tréninkový nástroj pro rotační a anti-rotační trénink
  • vhodná k procvičení celého těla
  • malá a snadno přepravitelná
  • robustní a odolná proti přetržení
  • lze prát až na 60 stupňů
  • Vyrobeno v Německu

 

Délka gumy:
100 cm

Šířka gumy:
3 cm – světle šedá, zelená, modrá
4 cm – černá

Součástí balení je i brožura s tipy na cvičení a trénink. Další inspiraci a to, jak FLEXVIT Resist konkrétně použít při tréninku naleznete na sociálních sítích a webových stránkách výrobce.