Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

FLEXVIT Posilovací guma Chain

S novou FLEXVIT Posilovací gumou Chain získáte dokonalou pomůcku pro celkové posílení těla. Použijte ji kdykoli a kdekoliv, aby vaše cvičení bylo více efektivní a zábavné. Objednejte si ji ještě dnes a začněte posilovat s lehkostí.
FLEXVIT Posilovací guma
Ověřit dostupnost
Značka: Flexvit
599

Posilovací guma FLEXVIT Chain

S touto posilovací gumou můžete procvičit prakticky veškeré svaly na Vašem těle. Vysoce kvalitní pevné smyčky umožňují nepřeberné možnosti cvičení – jste omezeni pouze Vaší kreativitou.

Je vhodná například pro:

  • trénink síly a vytrvalosti
  • trénink předních a zadních svalových fascií
  • trénink bočních a spirálních řetězců
  • trénink rovnováhy
  • obecné stabilizační a rotační cvičení
  • flexibilita a mobilita svalů

 

Cvičení s gumou FLEXVIT Chain je dokonale variabilní, velmi pružná, na každodenní použití v oblasti sportu i rehabilitace, umožňuje tak plnou amplitudu pohybů všech končetin.

 

Využijete kdekoliv a kdykoliv
Posilovací gumy FLEXVIT Chain můžete použít v podstatě kdekoliv. Je velice skladná a lehce přenosná. Cvičení zaměřená na stabilizaci, aktivaci a posílení mohou být prováděna stejně tak doma jako v rámci profesionálního tréninku.

 

Posilovací gumy FLEXVIT jsou naprosto bezpečné. Gumy jsou odolné proti přetržení, robustní a zároveň jemné k pokožce a netahají. Jsou pratelné na 60 stupňů a tím pádem vhodné i pro alergiky.

 

Délka gumy:
98 cm

Šířka gumy:
3 cm

Barva:

oranžová – lehká zátěž

Země původu:

Německo