Sissel Povlak pro sedací podložku sitfit plus Barva: černá

Potah na podložku pro sezená - Sissel Sitfit plus v několika barvách zamezuje poškození a případnému ušpinění. Sezení na... více informací »
Sissel Povlak pro sedací
Značka: Sissel
189 Kč
Ověřit dostupnost
Potah na podložku pro sezená - Sissel Sitfit plus v několika barvách zamezuje poškození a případnému ušpinění. Sezení na...

Potah na podložku pro sezená – Sissel Sitfit plus v několika barvách zamezuje poškození a případnému ušpinění. Sezení na podložce se stane pohodlnější.

Možno prát v pračce na 60 °C.

Vyrobeno v Německu.

Barvy:

červená, černá, modrá, šedá

Materiál:

80 % bavlna, 20 % polyester

 

Ve slevě tento produkt Sissel Povlak pro sedací podložku sitfit plus najdete přímo na našem webu v sekci balanční podložky! Nyní získáte akční zboží z této oblíbené rubriky za super cenu! Oblíbená značka Sissel svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky. za extra ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Sissel. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Sissel Povlak pro sedací podložku sitfit plus Barva: černá od dodavatele s dobrým jménem Sissel je k dostání zde teď v akci. Výhodně za super cenu 189 Kč.