Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Přírodní čistič ucpaného odpadu

Bojujte s ucpaným odpadem pomocí přírodního čističe, který dokáže účinně odstranit zácpy a zápach z vašich odpadů. Nezatěžujte životní prostředí chemikáliemi a vsaďte na přírodní řešení. Objednejte si nyní!
EAN: 8594201619311
Přírodní čistič ucpaného
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
129
Popis produktu

Přírodní čistič ucpaného odpadu
Tato sada na ucpané odpady nabízí skvělou alternativu k tradičním chemickým čističům. Kombinace přírodních ingrediencí nabízí účinné a ekologické řešení pro udržení vašich odpadů čistých a průchodných. Složení je zcela přírodní a biologicky odbouratelné. Čistič je vhodný pro septické systémy, takže jej mohou používat i ti, kteří žijí mimo městskou kanalizaci.
Sada na ucpané odpady se skládá ze tří přírodních složek, které spolehlivě rozpouštějí nečistoty a ucpávající materiál, aniž by poškozovaly potrubí. Aktivní pěna, která vzniká při použití tohoto čističe, proniká do nejmenších štěrbin a rozkládá i ty nejodolnější zbytky mastnot, vlasů a jiných nečistot.
Oblast použití:

kuchyňské dřezy
umyvadla
sprchové kouty
vany
podlahové vpusti a žlaby
sifony

Použití tohoto přírodního čističe je velmi jednoduché. Stačí postupně aplikovat tři přípravky do ucpaného odpadu a nechat působit po dobu uvedenou na obalu. Během této doby se aktivní pěna postará o rozklad nečistot a ucpání. Po uplynutí potřebné doby stačí pouze propláchnout odpad horkou vodou a těšit se z opětovně průchodného odpadu.
Zkuste tuto sadu na ucpané odpady jako přátelskou alternativu k tradičním chemickým čističům. Uvidíte, že účinně a bezpečně udrží váš odpad čistý a průchodný.
Balení obsahuje: 1 dávku

Hmotnost 1000.000g