Vitamínový balíček pro posílení imunity 3

GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM 30 tablet Přípravek obsahuje zvýšenou dávku minerálů důležitých pro zdraví, zdravé kosti,... více informací »
Vitamínový balíček pro posílení imunity 3
Značka: Mediskont
506 Kč
Ověřit dostupnost
GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM 30 tablet Přípravek obsahuje zvýšenou dávku minerálů důležitých pro zdraví, zdravé kosti,...

GS Vápník, Hořčík, Zinek PREMIUM 30 tablet

Přípravek obsahuje zvýšenou dávku minerálů důležitých pro zdraví, zdravé kosti, vlasy a nehty. Je významným a vyváženým zdrojem minerálů pro správné fungování Vašeho organismu a je navíc obohacen o vitamin D3 a biotin.

Dávkování: 1-2 tablety denně během jídla, děti od 3 let 1 tableta denně.

Imunit 5PreveMax 30 tablet – Jahoda

Pro bleskové posílení imunity- již po 5 minutách. Je čistě přírodní doplněk stravy s obsahem nukleotidů a beta-glukanů. Přípravek má vynikající jahodovou příchuť a díky obsahu vitaminu C a selenu podporuje správnou funkci imunitního systému. Obsažená kyselina listová snižuje míru únavy a vyčerpání, vitamín B6 přispívá k tvorbě červených krvinek.

Dávkování: Preventivní užití 1 tableta denně. Akutní užití 2 tablety denně. V případě akutního užití se doporučuje přípravek začít užívat co nejdříve po propuknutí obtíží. Minimální doba užívání by měla být 7 dní, a to i v případě, že dojde již dříve k ústupu potíží. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech a doporučuje se půl hodiny po užití nejíst a nepít.

Revital Multi 20 eff tablet- Malina

Obsahuje důležité vitamíny, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem.

 

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Děti od 6 let užívají půl tablety denně. Tabletu rozpusťte v 200 ml vody.

GS Vitamín C s postupným uvolňováním 500 mg, 50 + 10 tablet

Přípravek obsahuje vitamin C speciální tabletě TIMERELEASE, která zajišťuje postupné uvolňování. Navíc je obohacen o šípky- bohatý zdroj flavonoidů, které podporují účinek vitaminu C proti volným radikálům.

Dávkování: 1 tabletu denně zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

 

Kvalitní a oblíbený produkt Vitamínový balíček pro posílení imunity 3 je k dispozici lehce tu na stránkách umístěný v rubrice preventivní balíčky. Vyberte si parádní produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce Mediskont. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Vitamínový balíček pro posílení imunity 3 od kvalitního výrobce Mediskont snadno naleznete aktuálně se slevou. Výhodně za cenu 506 Kč.