Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku Růže 1L

Prací gel z Marseillského mýdla s vůní růže je ideální volbou pro citlivou pokožku. S objemem 1L nabízí účinné a šetrné praní prádla, které zanechává svěží a příjemnou vůni růže. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si dokonalou péči o své prádlo.
EAN: 8594201617997
Prací gel z Marseillského
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
119
Popis produktu

Prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku 1L | 20 praní
Představte si, že se probouzíte ráno a oblékáte se do čistého, voňavého oblečení. A víte, že je to právě díky tomu zázračnému pracímu gelu, který jste použili při praní – gelu z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku.
Tento prací gel je jako kouzelný lektvar pro vaše prádlo. Je vyroben ze 100% přírodních rostlinných olejů, což z něj činí biologicky odbouratelný a šetrný k životnímu prostředí. Navíc je hypoalergenní s jemnou vůní růže, je ideální pro ty z vás, kteří trpí alergiemi na klasické prací prostředky.
Marseillský prací gel je opravdovým univerzálem. Můžete ho použít na praní běžných textilií, ale i na jemné tkaniny jako hedvábí, krajka nebo vlna. Je tak jemný, že ho můžete použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. A co je nejlepší? Poradí si i s různými odolnějšími skvrnami, jako jsou ovoce, tráva nebo krev, a to jak při vyšších, tak nízkých teplotách.
6 výhod pracího gelu:

prací gel je vhodný na praní bílého i barevného prádla
můžete ho použít do pračky i na ruční praní
je ideální pro praní citlivého prádla.
neobsahuje žádná syntetická barviva
jeho hypoalergenní složení zaručuje šetrnost k pokožce.
prací gel je velmi jemný k pokožce.

Dávkování pro běžně značištěné textilie:
Bez odměrky = bez dalšího plastu, dávkování „na lžíce“

pro měkkou vodu stačí 50 ml (5 lžic) na 4-5 kg ​​prádla
středně tvrdá voda postačí také 50 ml (5 lžic)
a pro tvrdší vodu použijte 80 – 120 ml (8 – 12 lžic)

Pro nejlepší výsledky praní doporučujeme použít octovou aviváž. Tím zajistíte, že vaše prádlo bude ještě jemnější a voňavější.
Tak co říkáte? Je čas vyzkoušet tento zázračný prací gel z Marseillského mýdla pro citlivou pokožku a zažít ten úžasný pocit čistoty a jemnosti na vlastní kůži. Věřte nám, vaše pokožka vám poděkuje.
Balení: 1 LDostupné balení: 1L | 3LObsahuje: marseillské mýdlo (Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide), přírodní aroma LeFleur. Obsahuje 5-15% mýdlo.

Naše výrobky máme promyšlené do detailu. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nejen obsah, ale i obal. Obal musí být ekologický, minimalistický a dobře recyklovatelný. Z tohoto důvodu k výrobku nedodáváme odměrku a dávkování je „na lžíce“
Plastovou lahev bez víčka odneste po použití do žlutého kontejneru. Kontejnery na plasty máme v České republice doslova na každém rohu (průměrně to k nim máme 96 metrů).
Víčko lahve je z hliníku. Doma můžete hliník (víčka, nápojové plechovky…) shromažďovat a jednou za čas odnést do sběrného dvora nebo popelnice na drobný kovový odpad (ty šedivé).

Objem 1 litr
Použití na praní
Přípravek gel na praní
Český výrobek ano
Vůně růže
Hmotnost 1000.000g