Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Kompresní punčochy – RELAX PREMIUM XXL

Tento skvělý kus Kompresní punčochy - RELAX PREMIUM XXL od značky Maxis jednoduše naleznete již dnes skutečně výhodně! Nyní pořídíte od 659 Kč. EAN: 8591285143749
Kompresní punčochy - RELAX PREMIUM
Více informací »
Značka: Maxis
659
Popis produktu

Nová kolekce zdravotních kompresivních punčoch RELAX PREMIUM je charakteristická svým bezkonkurenčně jemným materiálem, který je úžasně měkký na omak. Přes svou jemnost je dokonale pevný. Díky vysoké elasticitě vláken jsou punčochy nabízeny v univerzální délkové míře a skvěle padnou. Módní kolekci představujeme v pěti atraktivních barvách.
Kolekce RELAX PREMIUM definuje zcela novou kategorii zdravotních kompresivních punčoch v I. kompresivní třídě – kvalitních funkčních fashion produktů určených na běžné nošení s důrazem na jejich klinicky ověřenou medicínskou účinnost.
Punčochy RELAX PREMIUM jsou nedílnou součástí prevence žilních a lymfatických onemocnění a kompresivní léčby. Mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou. Punčochy RELAX PREMIUM pomáhají předcházet vzniku cestovní trombózy, jsou vhodné při dlouhodobém sezení a stání, po lymfodrenáži anebo po kosmetickém zákroku na rozšířených kožních žilkách (pavoučí žilky).
Hlavní znaky

extra jemný a vysoce elastický prodyšný materiál
univerzální délková míra
vynikající odvod vlhkosti od těla
antibakteriální úprava
široký zdravotní lem s moderním vzorem
extra plochý šev v oblasti prstů – nezpůsobuje nepříjemné otlaky
jemně zesílená pata

   

Výrobek RELAX PREMIUM zajišťuje specifickou úroveň komprese a pomáhá při prevenci a léčbě. Je vyroben v první kompresivní třídě. Je vhodný jako prevence žilních a lymfatických onemocnění nebo při následujících obtížích a onemocněních:

unavené, těžké, bolavé nohy
ošetření jizev
drobné křečové žíly bez edémů a žilní nedostatečnost C1 dle CEAP
mírný otok chodidel, kotníků a nohou
prevence vzniku křečových žil v těhotenství
nástup křečových žil souvisejících s těhotenstvím
kontrolovaný kardiální edém
artritida
primární nebo sekundární lymfedém ve stádiích 0-II podle Mezinárodní lymfologické společnosti (ISL) s žádným nebo minimálním zkreslením tvaru (nebo lymfedém ve stádiu III podle ISL, když není tolerována vyšší komprese)

Punčochy RELAX PREMIUM dále pomáhají předcházet vzniku cestovní trombózy, jsou vhodné při dlouhodobém sezení a stání, po lymfodrenáži anebo po kosmetickém zákroku na rozšířených kožních žilkách (pavoučí žilky).

Materiálové složení
62 % polyamid, 38 % elastan

Barva Černá
Materiál 62 % polyamid, 38 % elastan
Určení dámské
Pratelný ano
Velikost XXL
Hmotnost 100.000g