Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit 1 Ks

Naše společnost MediCredit, a.s. je autorizovaným dovozcem antigenních testů SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit for Self-Testing od... více informací »
Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit 1 Ks
Značka: LEPU MEDICAL
20 Kč
Ověřit dostupnost
Naše společnost MediCredit, a.s. je autorizovaným dovozcem antigenních testů SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit for Self-Testing od...

Naše společnost MediCredit, a.s. je autorizovaným dovozcem antigenních testů SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit for Self-Testing od společnosti Lepu Medical Společnost drží oprávnění vydaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) pro distribuci tohoto typu testu.

 

Souprava je určena ke kvalitativní detekci antigenu 2019-nCoV v klinickém vzorku. Testovací kazeta je založena na specifické reakci protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Společnost Lepu Medical Technology (Beijing) Co., Ltd., založená v roce 1999, se specializuje na vývoj, výrobu a prodej špičkových zdravotnických prostředků.

  • Šetrný výtěr z přední části nosu
  • Neinvazivní bezbolestný odběr, vhodný i pro děti
  • Jednoduché použití
  • Praktický, není potřeba přístroj
  • Rychlý, výsledek za 15 minut
  • Stabilní, s vysokou přesností (O spolehlivosti testu se můžete přesvědčit přímo z rozsáhlé studie. Spolehlivost testu se tak opírá o velký sběr dat, který není jinde obvyklý)
  • Testy splňují všechny podmínky, které ZP požaduje
  • Test proplácen zdravotní pojišťovnou

Senzitivita 95,06 % (až 98,54 % při Ct≤25). Specificita 99,62 %.

Detekuje nové mutace viru. Citlivost a spolehlivost diagnostiky covid-19 pomocí antigenních testů 2019-nCoV tak není žádným způsobem snížena.

Tento oblíbený produkt Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 můžete získat v pohodě na našich stránkách zařazený v sekci antigenní testy! Připravili jsme jiné výrobky z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele LEPU MEDICAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit 1 Ks od skvělé a známé značky LEPU MEDICAL máte možnost koupit tady opravdu levně. Právě teď za cenu 20 Kč.