Octenilin Wound Irrigation Solution, roztok na rány 350 ml

  Vlastnosti: k čištění a zvlhčování chronických ran kůže ke konzervujícímu zvlhčení obvazů a ran kůže při převazu k... více informací »
Octenilin Wound Irrigation Solution
Značka: Octenilin
293 Kč
Ověřit dostupnost
  Vlastnosti: k čištění a zvlhčování chronických ran kůže ke konzervujícímu zvlhčení obvazů a ran kůže při převazu k...

 

Vlastnosti:

  • k čištění a zvlhčování chronických ran kůže
  • ke konzervujícímu zvlhčení obvazů a ran kůže
  • při převazu k uvolnění zestrupovatěných obvazů nebo jiných zestrupovatěných krytů ran
  • čištění vstupních bran pro sondy PEG/PEJ nebo drenážní hadičky.
  • čištění peristomálních oblastí kůže
  • ke kombinovanému nasazení v podtlakové terapii s instilací

Použití:

Vhodný k opakovanému a dlouhodobému použití. Dlouhodobé používání by mělo být pod lékařským dozorem. Současně s debridementem je třeba rány vždy nejdříve opláchnout a vyčistit pomocí roztoku na oplachování ran octenilin® tak, aby snadno rozpustné povlaky již byly odstraněny dříve, než bude rána ošetřena gelem na rány octenilin®. K čištění lze používat obvazy nebo obklady napuštěné roztokem na výplach ran octenilin®. V případě obtížně se uvolňujících se obvazů se doporučuje obvazy ran navlhčit nebo napustit roztokem na výplach ran octenilin® , až je možné obvazy odstranit jemně a bez traumatizace povrchů ran.

Aplikace by měla bt prováděna tak často, až lze všechny povlaky a nekrózy snadno odstranit a rána je opticky čistá.

Vedlejší účinky: doposud nebyly pozorovány.

Závažné případy v souvislosti s výrobkem je třeba nahlásit výrobci a příslušnému orgánu.

Interakce: 

Nepoužívejte v kombinaci s anionickými tenzidy nebo jinými mýdly, mastmi, oleji, enzymy či jinými přípravky k čištění ran, protože by to mohlo dojít k narušení konzervace. Nepoužívejte v kombinaci s PVP jodem, protože by došlo k zabarvení a k omezení antiseptického účinku PVP jodu.

Kontraindikace:

Při známé alergii či při podezření na alergii proti jedné či více obsaženým látkám se nesmí přípravek ran octenilin® požívat. V případě pochybností konzultujte s lékařem.

Složení:

Aqua valde purificata, Glycerin, Ethylexylglycerin, Octenidin HCL

Skladování:

Při skladování neotevřeného balení + 5°C- +25°C lze přípravek používat do data použitelnosti(viz vyražený údaj). Po otevření je nutno přípravek spotřebovat do 8 týdnů.

Upozornění a bezpečnost:

Nepoužívejte poškozené balení. Chraňte výrobek před přímým slunečním zářením. K zamezení zavlečení choroboplodných zárodků je třeba při používání přípravku octenilin® dbát na to, aby obal nepřišel do styku s ránou.

Jen k vnějšímu použití.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jedná se o zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte se svým lékařem.

Kvalitní a velmi žádaný produkt lze koupit pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice dezinfekce! Nyní můžete získat nové výrobky z naší rubriky za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce Octenilin svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky. za akční ceny! Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od značky Octenilin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Octenilin Wound Irrigation Solution, roztok na rány 350 ml od značky Octenilin jednoduše naleznete v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Nabídky od 293 Kč.
Více produktů značky Octenilin