ISOFA Hard 550 g X – profi tekutá pasta na ruce Varianta: ISOFA HARD Profi mycí pasta na ruce 4 x 1,7 kg, GROUP – sada

Oblíbený a kvalitní produkt ISOFA Hard 550 g X - profi tekutá pasta na ruce Varianta: ISOFA HARD Profi mycí pasta na ruce 4 x 1,7 kg, GROUP - sada pocházející od značky isofa jde koupit právě teď za extra cenu. Nyní lze objednat jen za 1 307 Kč.
ISOFA Hard 550 g X - profi tekutá pasta na ruce Varianta: ISOFA HARD Profi mycí pasta na ruce 4 x 1
Značka: isofa
1 307 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

​Profesionální tekutá mycí pasta na ruce k odstranění silně odolných nečistot z pokožky.

Dokonale smyje špínu, kterou s sebou nese práce v autoservisech, technických službách, či těžkém průmyslu. Poradí si ovšem i s dalšími nečistotami z jiných oborů. Mycími schopnostmi převyšuje většinu past na trhu.

Produkt je ​bezbarvý a obsahuje pouze ​přírodní abraziva.

Použití:

Na mírně navlhčené ruce naneste přiměřené množství přípravku. Pečlivě roztírejte. Uvolněné nečistoty dobře opláchněte vodou a osušte. Následně doporučujeme použít krém Isolda Heřmánek s arganovým olejem, pro zvláčnění pokožky.​

 

Láhev X

je vhodná pro používání samostatně (na okraji umyvadla) nebo společně s držákem na zeď. Montáž držáku i výměna lahve je velmi jednoduchá a láhev pak nikam nepadá a mytí rukou v dílně je uživatelsky příjemné a pohodlné. Držákem je možné nahradit dosavadní systém CLICK&GO! bez nového vrtání.

COMP

V systému COMP je láhev s obsahem 3,5 kg profesionální tekuté mycí suspenze, nerezový držák na zeď se zámkem náplně nebo bez něj a spolehlivá pumpa, která se „nezadrhne“ ani při dlouhodobém používání. Tato varianta je vhodná pro místa, kam se chodí umýt větší množství pracovníků a častá výměna nebo doplňování náplně by znamenaly velkou zátěž pro facility management.