Antibakteriální čistící gel na ruce 10 ml VIVAPHARM  10 ml

Jednorázový alkoholový čistící gel na ruce s antibakteriální přísadou a TTO pro čištění rukou ničí bakterie a viry bez... více informací »
Antibakteriální čistící gel na ruce 10 ml VIVAPHARM  10 ml
Značka: Vivapharm
18 Kč
Ověřit dostupnost
Jednorázový alkoholový čistící gel na ruce s antibakteriální přísadou a TTO pro čištění rukou ničí bakterie a viry bez...

Jednorázový alkoholový čistící gel na ruce s antibakteriální přísadou a TTO pro čištění rukou ničí bakterie a viry bez použití vody a mýdla. Obsahuje 60% alkohol a olej z čajovníku, nejsilnější přírodní antiseptikum. Antibateriální čistící gel s 60% alkoholu pro dokonalou hygienickou očistu rukou bez použití vody a mýdla při zvýšené možnosti kontaminace (např. v období virových nákaz). Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej – nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou. Vhodný na cesty nebo při pohybu na veřejnosti (městská hromadná doprava apod.) Obsah aktivních látek: 60% alkohol + Tea tree oil ( antiseptický olej z čajovníku australského) + hydratační látky Aloe vera a glycerin S okamžitým nástupem účinku! Dávkování : kapku (2 ml) gelu roztírejte v dlaních, dokud nejsou suché. Neoplachujte! Pouze pro vnější použití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Bezpečnostní varování VAROVÁNÍ Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poranění očí. Účinná látka ethanol ( denaturovaný). Bezpečné použití: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou.Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno.Pokračujte ve vyplachování. Okamžite volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/ lékaře. Složení: Alcohol denat, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbendensis Leaf Juice Powder, Triethanolamine, Melaleuca, Alternifolia Leaf Oil

Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost nakoupit jednoduše na stránkách v rubrice zdravotnický materiál. Najděte si kvalitní produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Věhlasný výrobce Vivapharm svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment ! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Vivapharm. Najdete je níže na této stránce.

Tento oblíbený produkt Antibakteriální čistící gel na ruce 10 ml VIVAPHARM  10 ml od kvalitní společnosti Vivapharm najdete momentálně v naši nabídce ve slevě. Teď v akci 18 Kč.