Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Dávkovač: plastová lahev bílá s pumpičkou 1000 ml

Tento oblíbený produkt Dávkovač: plastová lahev bílá s pumpičkou 1000 ml od společnosti s úžasnou pověstí Nanolab pohodlně získáte teď za výborné peníze! Levně za cenu 29 Kč. EAN: 8594201612152
Dávkovač: plastová lahev bílá s
Více informací »
Značka: Nanolab
29
Popis produktu

Dávkovač: plastová lahev bílá s pumpičkou 1000 ml
Tělo: lesklá plastová lahevBarva: bíláObjem: 1000 mlDávkovač: pumpička bíláMateriál: PETHmotnost: 66 gPrůměr lahve: 84 mm
Skladem: více jak 5000 ks
Plastové lahvičky u nás koupíte v objemech 100 ml, 200 ml, 300 ml, 500 ml s různými druhy uzávěrů.
Všestranné využitíVěnujete se výrobě kosmetiky nebo vedete non toxic domácnost? Potřebujete rozprašovač na květiny, další na odmašťovač a další na dezinfekci? Tyto lahvičky s rozprašovačem jsou jako stvořené pro všestranné využití. Lahvičky je možné využít také na dezinfekční roztok, který je dobré používat na veřejných místech, v kancelářích či školách. Lahve stačí naplnit dezinfekčním roztokem a umístit tam, kde je bude moci využít co nejvíce osob. Vhodný dezinfekční roztok můžete u nás zakoupit i ve velkém balení.
Dezinfekční mýdlo stále po ruceDávkovače kosmetiky oceníte ve větší domácnosti stejně jako v kanceláři s několika koupelnami. Do dávkovačů stačí nalít dezinfekční mýdlo nebo gel a umístit je na dostupné místo, aby je členové domácnosti nebo kolegové mohli opakovaně používat. Na obal můžete nalepit cedulky nebo na ně psát lihovým fixem. Díky tomu vždy budete vědět, zda jde o mýdlo či gel. Lahvičky se také mohou hodit pro výrobu kosmetiky nebo do nich při cestování můžete dávkovat své oblíbené kosmetické produkty.
Ekologický materiál? Ano.Lahvička je vyrobena z polyethylentereftalátu (PET), jehož výhodou je především vysoká odolnost a dobrá recyklovatelnost. Jakmile vám tedy za pár let lahvička přestane sloužit nebo si pořídíte novou, tuto můžete bez problému vytřídit.

Barva Bílá
Materiál lahvičky plast PET
Dávkovač pumpička
Objem 1000 ml
Povrch lesk
Hmotnost 60.000g