Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Ocelový tiskový plát s hladkým oboustranným PEI povrchem Prusa MINI+

Akční výrobek Ocelový tiskový plát s hladkým oboustranným PEI povrchem Prusa MINI+ od této skvělé značky Prusa snadno najdete v naší aktuální nabídce za akční cenu. Aktuálně za super cenu 699 Kč. EAN: 8594201617904
Ocelový tiskový plát s
Více informací »
Značka: Prusa
699
Popis produktu

Ocelový tiskový plát s hladkým oboustranným PEI povrchem Prusa MINI+
Balení obsahuje:

Ocelový tiskový plát s hladkým oboustranným PEI povrchem (1 kus)
PEI-Ultem fólie (již nalepená na obou stranách tiskového plátu) (2 kusy)

Poznámka:
Záruka se nevztahuje na spotřební díly, kterými jsou například tiskové pláty (hladký, texturovaný, atd.). Jejich povrch se při tisku postupně přirozeně zeslabuje, nedojde-li k jinému poškození vinou únavy materiálu či výrobního zpracování. Záruka se nevztahuje na rýhy, škrábance, promáčknutí a další kosmetické vady. Záruka se vztahuje pouze na pláty defektní již při převzetí.
Na PEI-Ultem fólii, která tvoří povrch ocelových tiskových plátů, se může objevit menší počet drobných teček. Ty mohou mírně ovlivnit vzhled povrchu na spodní straně výtisků. Vzhledem k tomu, že tečky jsou opravdu drobné, nevyskytují se ve velkém počtu a mají jen nepatrný kosmetický vliv na výtisky, nepovažujeme je za důvod k reklamaci.
Vyhřívaná podložka má vestavěné magnety s vysokou Curieovou teplotou. Díky těmto magnetům pružné tiskové pláty pevně drží na podložce.
VAROVÁNÍ:
Ocelový tiskový plát s hladkým práškovým PEI povrchem nikdy nečistěte acetonem! Vznikly by tím mikroprasklinky, které by postupně degradovaly kvalitu povrchové vrstvy. K čištění a odmaštění doporučujeme PURE 3D Cleaner.

VLASTNOSTI

➕ Ideální pro tisk PLA

➖ Nečistěte Isopropylalkoholem před tiskem PETG

➕ Skvělá přilnavost téměř ke všem materiálům

➖ Při tisku z materiálu FLEX musíte aplikovat lepící tyčinku (KORES)

➕ Hladká první vrstva výtisků

 
 

➕ I drobné části modelů se udrží na podložce

Hmotnost 100.000g