Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

ISOLDA šalvěj s biotinem 100ml

ISOLDA šalvěj s biotinem 100ml je kvalitní přípravek pro péči o vlasy a pokožku hlavy. Díky svému složení s biotinem a šalvějí poskytuje intenzivní výživu, hydrataci a ochranu vlasů i pokožky hlavy. Zlepšuje celkovou kvalitu vlasů a podporuje jejich růst. Objednejte si ISOLDA šalvěj s biotinem 100ml a užijte si zdravé a krásné vlasy.
ISOLDA šalvěj s biotinem 100ml
Ověřit dostupnost
Značka: Isolda
35
Popis produktu

Krém byl testovaný na baktericidní účinky při dezinfekci rukou a pokožky pro specifické kmeny bakterií. Krém se snadno vstřebává a pokožku jedinečně zvláčňuje. Nezastupitelnou roli v péči o pokožku má i šalvějový extrakt.

ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ 

je velice ceněnou aromatickou bylinou pro inhalační i vnější použití se silným antiseptickým, zklidňujícím, protizánětlivým účinkem. Velmi často je používána pro hygienu ústní dutiny, ale její obliba vzrůstá i pro další kosmetické aplikace, kde je nejpoužívanější pro tonizační, zklidňující, antioxidační a čistící vlastnosti.

 

BIOTIN 

v těle se podílí společně s ostatními B vitamíny a vitaminem A na nejrůznějších biochemických reakcích, je důležitý pro obnovu a růst buněk.