Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: S

Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění... více informací »
Sanomed Bandáž lokte EpiSan
Značka: Sanomed
400 Kč
Ověřit dostupnost
Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění...

Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění bolesti a obnovení funkce kloubu. Ukončení bandáže se sníženým kompresním účinkem zaručuje příjemné nošení bez příznaků nahromadění krve a poruch cirkulace.

Bandáž je vhodná při akutních onemocněních, přetíženích prací a sportem, na pooperační ošetření a při rehabilitaci.

  • inovativní vazba pleteniny na horní hraně zmenšuje nebezpečí poruch krevního oběhu
  • silikonové peloty s epikondylárními prohlubněmi pro uvolnění tlaku a jemnými výstupky (frikční body) pro lepší prokrvení
  • komfortní oblast v ohybu lokte zajišťuje, že umístění bandáže je vždy pohodlné
  • dodatečný popruh pro možnost individuálního nastavení komprese: možnost používání pásky může pomoci vyvinout cílené a řízené množství tlaku na odlehčení při činnostech náročných na zatížení lokte
  • komprese a tlakové oblasti zaručují optimální terapeutické vlastnosti bandáže.

 

Indikace: epikondilitidy (např. tenisový a/nebo golfový loket), kloubní výrony a otoky při artróze a artritidě, onemocnění šlach a svalů – artralgie, pooperační a posttraumatické stavy.

Výrobek splňuje normu Öko-Tex Standard 100

Velikostní tabulka:

Velikost Obvod pod loktem
M 23-26 cm
L 26-29 cm
XL 29-32 cm
  pod-loktem


Hodně oblíbený produkt Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: S je k získání právě zde tady u nás v populární kategorii zdravotní bandáže a ortézy! Připravili jsme ostatní produkty z naší sekce v bezva akci! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce Sanomed. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový produkt Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: S od známého výrobce Sanomed k dostání právě nyní za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 400 Kč.