Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: M

Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění... více informací »
Sanomed Bandáž lokte EpiSan
Značka: Sanomed
400 Kč
Ověřit dostupnost
Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění...

Bandáž umožňuje lepší prokrvení rytmickým kompresním účinkem na svalstvo a rychlou resorpci edémů a hematomů, zmírnění bolesti a obnovení funkce kloubu. Ukončení bandáže se sníženým kompresním účinkem zaručuje příjemné nošení bez příznaků nahromadění krve a poruch cirkulace.

Bandáž je vhodná při akutních onemocněních, přetíženích prací a sportem, na pooperační ošetření a při rehabilitaci.

  • inovativní vazba pleteniny na horní hraně zmenšuje nebezpečí poruch krevního oběhu
  • silikonové peloty s epikondylárními prohlubněmi pro uvolnění tlaku a jemnými výstupky (frikční body) pro lepší prokrvení
  • komfortní oblast v ohybu lokte zajišťuje, že umístění bandáže je vždy pohodlné
  • dodatečný popruh pro možnost individuálního nastavení komprese: možnost používání pásky může pomoci vyvinout cílené a řízené množství tlaku na odlehčení při činnostech náročných na zatížení lokte
  • komprese a tlakové oblasti zaručují optimální terapeutické vlastnosti bandáže.

 

Indikace: epikondilitidy (např. tenisový a/nebo golfový loket), kloubní výrony a otoky při artróze a artritidě, onemocnění šlach a svalů – artralgie, pooperační a posttraumatické stavy.

Výrobek splňuje normu Öko-Tex Standard 100

Velikostní tabulka:

Velikost Obvod pod loktem
M 23-26 cm
L 26-29 cm
XL 29-32 cm
  pod-loktem

Super produkt Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: M máte možnost dostat právě nyní na našem webu v kategorii zdravotní bandáže a ortézy! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. Populární značka Sanomed pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. za parádní ceny. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Sanomed. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Sanomed Bandáž lokte EpiSan Velikost: M od známé značky Sanomed je dostupný právě nyní na našich stránkách za akční cenu. Momentálně k dispozici za 400 Kč.