Sanomed Ortéza prstu ruky s fixací typ 309 Velikost: 5

Už žádné lepení lepící páskou nebo pomocí tejpu - jednoduše nasadíte na prst a zafixujete pomocí pásky ze suchého zipu.... více informací »
Sanomed Ortéza prstu ruky s fixací typ 309 Velikost:
Značka: Sanomed
80 Kč
Ověřit dostupnost
Už žádné lepení lepící páskou nebo pomocí tejpu - jednoduše nasadíte na prst a zafixujete pomocí pásky ze suchého zipu....

Už žádné lepení lepící páskou nebo pomocí tejpu – jednoduše nasadíte na prst a zafixujete pomocí pásky ze suchého zipu. Rigidní plastová dlažka se snadnou aplikací, nízkou váhou a dostatečnou pevností pro optimální fixaci článku prstu.

Indikace: léze distálního úponu extenzorů prstů (basketbalová zlomenina apod.), zlomeniny distálního článku prstů, distorze distálního IP kloubu prstů, kontuze v oblasti nehtu, pooperační stavy v oblasti prstů, 8 velikostí.

Velikostní tabulka:

0 1 2 3 4 5 obvod prstu v DIP kloubu
38-42 42-48 48-53 53-55 55-60 60-66 obvod prstu v mm

 

Materiál: polypropylen


Tento zlevněný produkt je k získání bez problémů na stránkách umístěný v kategorii zdravotní bandáže a ortézy! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší kategorie jednoduše online! Tato vyjímečná značka Sanomed vám poskytuje velmi kvalitní sortiment za extra cenu! Nové kousky každý den! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Sanomed. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek Sanomed Ortéza prstu ruky s fixací typ 309 Velikost: 5 od značky Sanomed máte možnost nakoupit tady a teď trvale výhodně! Nabídka od 80 Kč.