Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

SHOCK šoková dezinfekce 1L

Výjimečný kousek SHOCK šoková dezinfekce 1L originál od výrobce Nanobay pohodlně získáte tady nyní za akční cenu! Právě nyní za skvělou cenu 415,10 Kč. EAN: 8594201613364
SHOCK šoková dezinfekce 1L
Více informací »
Značka: Nanobay
415,10
Popis produktu

H20 SHOCK je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu nebo při extrémních podmínkách provozu bazénu – vysoké teploty vody, velký počet koupajících, klimatické podmínky.

Je vhodný pro všechny typy bazénů, s filtrací i bez filtrace, a v kombinaci s H2O OXI zabezpečí rychlou a účinnou dezinfekci. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Lze použít i pro zazimování bazénu na konci sezóny.

Jak často aplikovat

nárazově

Množství přípravku

200 ml/10m3 vody

Postup

zapněte filtraci.
zkontrolujte a upravte pH vody na hodnoty 6,8–7,4.
aplikujte přípravek do skimmeru nebo před puštěné trysky.
nechejte puštěnou filtraci min. 2 hodiny.

Neaplikujte přípravek současně s chlorovými prostředky.Účinná látka: Alkyl(C12-16)Produkt: Guaa pool SHOCK
První pomoc: V případě zasažení očí: rozevřít oční víčka, případně vyjmout kontaktní čočky, a postižené oko důkladně vypláchnout čistou tekoucí vodou po dobu 15 minut. Další postup konzultovat s očním lékařem

V případě požití: důkladně vypláchnout ústa vodou, a když je postižený při vědomí dát vypít větší množství vody a nevyvolávat zvracení. Konzultovat s lékařem.
SkladováníPřechovávejte jen v původních a uzavřených obalech. Skladovat na suchém a dobře větraném místě. Chránit před působením tepla a přímým slunečním zářením. Chránit před vlhkostí. Skladovat při teplotách od +10 do +30 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.
Balení obsahuje:SHOCK 1litrDávkovací odměrku 30 ml

Objem 1 litr
Český výrobek ano
Biocidní přípravek ano