Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Silný octový čistič NA SPRCHOVÉ KOUTY pomeranč 500 ml

Silný octový čistič NA SPRCHOVÉ KOUTY pomeranč 500 ml je ideální volbou pro efektivní a snadnou údržbu vaší koupelny. Zanechává svěží pomerančovou vůni a dokáže účinně odstranit nečistoty a usazeniny z vašeho sprchového koutu. Vyzkoušejte tento kvalitní produkt ještě dnes!
EAN: 8594201618222
Silný octový čistič NA SPRCHOVÉ KOUTY
Ověřit dostupnost
Značka: Nanolab
139
Popis produktu

Silný octový čistič na sprchové kouty 500 ml s vůní pomeranče
Představte si, že jste právě přišli domů po náročném dni v práci nebo ve škole. Jediné, co si přejete, je užít si osvěžující sprchu a nechat stres a únavu spláchnout vodou. Otevřete dveře do koupelny a najednou vidíte svůj skleněný sprchový kout pokrytý vodním kamenem a mýdlovými usazeninami. Místo relaxace začínáte pociťovat frustraci a zklamání.
Ale nezoufejte! Máme pro vás řešení, které vám pomůže vrátit lesk vašemu sprchovému koutu a udržet ho čistým a svěžím. Silný octový čistič na sprchové kouty s vůní pomeranče od Nanolab je vaše tajná zbraň proti vodnímu kameni, špíně a nepříjemným pachům.
Tento čistič je inspirován tradičními metodami našich prababiček, které používaly ocet na odstranění nečistot a usazenin. Skleněné stěny sprchového koutu budou zářit jako nové, vodovodní baterie budou se budou lesknout a pryč budou i nepříjemné pachy.
6 výhod silného octového čističe:

efektivně odstraňuje vodní kámen a mýdlové usazeniny
účinný i bez drhnutí
biologicky rozložitelný; šetrný k životnímu prostředí
neobsahuje parabeny, fosfáty ani barviva 
zcela přírodní složení
pohlcuje pachy

Vhodné použití přípravku:

skleněné a plastové sprchové zástěny
skleněné obklady v koupelně a toaletě
umyvadla, tolalety
vodovodní baterie, nerezové dřezy, chromové doplňky

Před započetím prací doporučujeme otevřít okno a nechat větrat…
Použití: nastříkejte čistič na sprchový kout, nechejte cca 1-2 minuty působit (dobu působení přípravku je třeba určit individuálně na základě zkoušky na malé ploše) a poté opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte celý postup. Vyleštěte mikrovláknovou utěrkou. Nepoužívejte na: hliník, železo, beton.

Balení: 500 ml

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: limonene, acetic acid, citric acid, aqua (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékařem. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Vymytý obal předejte k recyklaci. VAROVÁNÍ

Objem 500 ml
Přípravek sprej – roztok
Český výrobek ano
Vůně pomeranč
Hmotnost 500.000g