Vitar Ochranný iontový sirup Profi Iont 1 l Příchuť: Grep a Citron

Tento velmi žádaný produkt Vitar Ochranný iontový sirup Profi Iont 1 l Příchuť: Grep a Citron od společnosti s předním postavením na trhu VITAR lze koupit právě zde za parádní cenu! Zrovna teď v akci za 250 Kč.
Vitar Ochranný iontový sirup Profi Iont 1 l Příchuť: Grep a Citron
Značka: VITAR
250 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Konzumací 1,5 l nápoje připraveného ředěním 1:38 (40 ml koncentrátu do 1,5 l pitné vody) doplníte do organizmu 50% doporučené denní referenční hodnoty příjmu vitaminů. Ty jsou důležité pro udržení normálního zdravotního stavu. Vitaminy B1, B2, B6, B12, kyselina listová, kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání Vitaminy C a E jsou významnými antioxidanty a také mají významný vliv na obranyschopnost organizmu.

Doporučené dávkování:

Doporučené ředění: 1:38 ve studené pitné vodě (40 ml koncentrátu do 1,5 l pitné vody)

Denní dávka: Dospělí dle potřeby až 3l připraveného nápoje. 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 15 let.

Složení: cukr, voda, kyselina- kyselina citronová, aroma, síran hořečnatý, citrát sodný, chlorid draselný, vitamínový premix ( viz akt. složky), sladidlo- sukralóza, konzervant- sorban draselný, barvivo-žluťSY.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Barvivo žluťSY může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Skladujte v suchu při teplotě 5°C do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.