Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Jedlá soda 1kg

Tento neodolatelný produkt Jedlá soda 1kg od společnosti s předním postavením na trhu Nanolab jde sehnat v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Aktuálně za super cenu 79 Kč. EAN: 8594201614798
Jedlá soda 1kg
Více informací »
Značka: Nanolab
79
Popis produktu

Do 31.3.2023 v AKCI: 1 + 1 zdarma
Jedlá soda / soda bicarbona 1 kg

Má mnoho názvů: bikarbonát sodný, hydrogenuhličitan sodný, zažívací soda, pečicí soda (kypřicí prášek) či jedlá soda. Její využití je opravdu pestré a často i překvapivé.
Sbohem chemické čističe
S jedlou sodou Nanolab snadno vytvářejte svěží přírodní čistící prostředky pro vlastní potřebu. Nyní můžete čistit svůj domov bez dalších chemikálií a toxinů, které se nacházejí v komerčních čističích. Čistěte snadno a dýchejte!

Klíčové vlastnosti přípravku:

univerzální pomocník do domácnosti
pro praní prádla a úklid
pomáhá odstraňovat odolné skvrny, eliminovat nepříjemné pachy
pomůže vyčistit obtížně přístupná místa
v balení je praktická naběračka

Více než 30 rad a tipů jak na eko úklid najdete v Lexikonu pro velký úklid.
Množství: 1 kgDostupné balení: 1 kg | 2 kg | 3 kg | 5 kg | 10 kg | 20 kg
Složení: soda bicarbona/hydrogenuhličitan sodnýObal: sáček se ZIP uzávěremVzorec: NaHCO3Vzhled: bílý, krystalický prášek bez zápachu
Pokyny pro skladování: skladujte v suchu a temnu v uzavřeném sáčku. Chraňte před slunečním zářením. Toto balení není určeno k vnitřnímu užití či konzumaci.

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Český výrobek ano
Hmotnost 1 kg