Ortopedický polštář Sissel Soft Plus

Kvalitní a žádaný výrobek Ortopedický polštář Sissel Soft Plus od známé značky Sissel jednoduše najdete u nás nyní extra výhodně. Akční cena 2 199 Kč. EAN: 4250694702278
Ortopedický polštář Sissel Soft
Značka: Sissel
2 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ortopedický polštář Sissel Soft Plus nabízí díky anatomickému tvarování potřebnou oporu krční páteře a vy si tak konečně dopřejete  ničím nerušený spánek. Polštář je výškově nastavitelný, díky možnosti přidání či odebrání podložky.

Díky viskoelastickým vlastnostem paměťové pěny a specifickému tvarování poskytuje velmi dobré rozložení tlaku a zároveň jemnou podporu citlivé krční páteře. Celá oblast ramene a krku zůstává ve správném úhlu, protože polšťář vyplňuje potřebný prostor mezi ramenem a krkem a jemně tak udržuje páteř v anatomicky správné poloze.

Unikátní hrana ortopedických polšťářů Sissel zajišťuje v poloze na boku optimální podporu na ramene a tím odlehčuje obratle a meziobratlové ploténky. Vhodný i pro spaní na zádech. Zpočátku bude Vaše tělo bude vyžadovat trochu času (2 až 14 nocí), aby si znovu zvyklo na zdravé spaní. Doporučujeme nejprve používat polštář každý večer alespoň na chvíli a po několika dnech již vyměníte svůj původní polštář úplně.

Dodáváno včetně odjímatelného pratelného potahu v barvě slonoviny.

Výplň:
paměťová pěna

Rozměry:
47 x 33 x 11/14 cm

Původ:
Švédsko