Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Míček SoftX potažený Velikost: 21 cm

Míček SoftX potažený o průměru 21 cm je ideální pro různé druhy cvičení a rehabilitaci. Jeho měkká povrchová vrstva zajišťuje pohodlí při používání a zároveň umožňuje správné držení a manipulaci s míčkem. Objednejte si tento kvalitní míček SoftX a vychutnejte si efektivní trénink bez bolesti a nepohodlí.
EAN: 4027824001088
Míček SoftX potažený Velikost:
Ověřit dostupnost
Značka: softX
325

SoftX® míčky s jejich speciálním charakterem jsou vhodné pro mnoho různých aplikací. Měkké, ale s dobrou přilnavostí, koule usnadňují uchopení, házení, skákání, válcování a stlačení. Koule jen váží 20 až 200 g v závislosti na velikosti, takže hra bez poranění je s nimi zaručena a díky tomu jsou vhodné například pro dětské hry. Kromě zábavných her mohou být míčky využity k podpoře koordinace, budování síly a zlepšení mobility.

Míčky jsou potažené trvanlivým, hladkým povrchem, který však poskytuje dobrou přilnavost. Tento potah nabízí dodatečnou ochranu měkkému vnitřnímu materiálu, míčky jsou tak omyvatelné a lze je dezinfikovat, což je velmi praktické pro každodenní použití ve fyzioterapii.

Rozměry (průměr):
8 cm
9 cm
16 cm
18 cm
20 cm
21 cm

Hmotnost:
0,025 – 0,28 kg

Barva:
modrá

Materiál:
PE pěna