Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Voděodolný hydratační sprej proti komárům a klíšťatům

Tento velmi žádaný produkt Voděodolný hydratační sprej proti komárům a klíšťatům od značky se skvělou pověstí PARA'KITO snadno najdete na našich stránkách teď právě za super peníze! Levně za cenu 439 Kč. EAN: 8594179657247
Voděodolný hydratační sprej proti komárům a
Více informací »
Značka: PARA'KITO
439
Popis produktu

Přírodní voděodolný hydratační sprej proti komárům a klíšťatům – 75 ml.
6 hodinová účinnost proti komárům.6 hodinová účinnost proti klíšťatům.
Voděodolný sprej vyrobený ve Francii je úplnou novinkou. Nejenže odpuzuje výborně komáry a klíšťata, ale také přináší pokožce hydrataci a pohodlí. Je tak nejlepším přítelem pokožky zejména během letních nebo tropických večerů. Sprej je voděodolný, nemastný, nelepivý a je obohacen lehkým parfémem.
Patentovaná technologie HydrActiv-Complex™ využívá přírodní extrakty z kokosového oleje k zesílení repelentních účinků. Její složení je obohaceno o vitamín E, rostlinné oleje (kokos, jojoba, sladké mandle), výtažky z bambuckého másla a lékořice. Tím přispívá k hydrataci, zklidnění a regeneraci pokožky po opalování.
Klíčové výhody repelentu:

vhodný pro celou rodinu – děti od 6 měsíců.
vhodný pro těhotné ženy*
6 hodinová účinnost – testováno proti komárům.
6 hodinová účinnost proti klíšťatům.
účinkuje proti moskytům, vosám, včelám, ovádům, klíšťatům, blechám, komárům…
neobsahuje DEET
neobsahuje alkohol ani chemické látky.
obsahuje kvalitní přírodní rostlinné výtažky.
je voděodolný a hydratuje pokožku po opalování.
patentované složení.
rozstřik pomocí mikronebulizace – účinná látka jde přímo na pokožku a nerozptýlí se ve vzduchu.
výrobek získal ocenění Bronze award od organizace the Green Parent.
vyrobeno ve Francii.
recyklovatelné materiály – lahve jsou vyrobeny z biologického recyklovatelného materiálu.
dermatologicky testováno + netestováno na zvířatech.

* těhotné ženy: podle poměru prospěšnosti a rizika
Prokázaná účinnost: všechny testy účinnosti výrobků PARA‘KITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů.
Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

Složení: voděodolný sprej obsahuje Citrepel®, botanický derivát éterického oleje z citronely (Cymbopogon winterianus). Je složen především z PMD (p-menthanediol), vysoce účinného repelentu na širokou škálu hmyzu, zejména komárů a klíšťat. Díky složení obohacenému o vitamin E, rostlinných olejů (kokosový, jojobový, ze sladkých mandlí), bambuckého másla a výtažků z lékořice hydratuje, zklidňuje a regeneruje (i po opalování).
Balení obsahuje: voděodolný repelent 75 ml
Prevence (vždy) na prvním místě
Nejsnadnější ochranou proti klíšťatům je dobrá příprava na pobyt v přírodě. Doporučuje se použít oblečení s dlouhými rukávy, s dlouhými nohavicemi, ideálně světlejší barvy. Také se doporučuje na ohrožená místa aplikovat nějaký vhodný repelent. Po příchodu z procházky je dobré se ještě venku oklepat a pak se navzájem prohlédnout. Velkou pozornost musíme věnovat především dětem.
A co když najdu přisáté klíště?
Dobré je nepanikařit. To se stává běžně. Důležité je ale dodržet správný postup jeho odstranění. Nejlepší postup je vydezinfikovat místo, kde je klíště přisáté, a dezinfekci nechat tři až pět minut působit. Potom musíme pinzetou nebo speciálními kleštičkami uchopit klíště co nejblíže ke kůži a viklavým pohybem ho vytáhnout.Dřívější rozšířené rady, že máme klíštětem otáčet ve nebo proti směru hodinových ručiček, je nesmysl. Klíště nemá na kusadlech žádný závit. Stejně tak se ani nedoporučuje klíště dusit olejem nebo podobně. Naopak může takové jednání riziko ještě zvýšit.
 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

způsobuje vážné podráždění očí
může způsobit podráždění kůže
je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku
uchovávejte mimo dosah dětí
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření
nebezpečí

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Objem 75 ml
Určení pánské
Určení dámské
Určení dětské
Typ přírodní repelent
Vyrobeno Francie
Hmotnost 100.000g