Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

StomFoam Maxi 200 ml

Povedený výrobek StomFoam Maxi 200 ml od značky s dlouholetou tradicí StomFoam snadno můžete najít právě teď v nabídce za parádní cenu! V akci od 300,20 Kč.
StomFoam Maxi 200 ml
Více informací »
Značka: StomFoam
300,20
Popis produktu

Dokonale a přitom šetrně odstraňuje zbytky stolice a moči v okolí stomie před nalepením stomické pomůcky. Dobré očištění kůže působí preventivně proti vzniku dermatitidy apod.

Vlastnosti:

  • je přírodní (bez barviv a konzervantů)
  • velmi jednoduše se aplikuje a nestéká
  • má výborné čisticí vlastnosti
  • má neutrální pH

Použití:

Před použitím pěny mějte čisté ruce! Naneste pěnu na okolí stomie. Krátkou chvíli nechte působit. Setřete opatrně navlhčeným ubrouskem nebo gázou do čista. V případě potřeby postup opakujte. Na závěr otřete okolí kůže čistou vodou nebo osprchujte a pak pokračujte navyklým způsobem ošetření. Přiložením ubrousku osušte. 

Složení:

Voda, Glycereth-8 estery babasového oleje, Glycerin, Lauroylsarkosinát sodný, Mandlový amfoacetát sodný, Fenethylalcohol, Ethylhexylglycerin, Polysorbát 80, Parfém 

Upozornění:

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě návod na použití! Nepoužívejte při alergii na jakkoukoliv látku uvedenou ve složení. Zdravotnický prostředek je kompatabilní se všemi známými zdravotnickými prostředky používanými pacienty se stomií. Nejsou známa žádná zbytková rizika ani nežádoucí vedlejší účinky.

Více produktů značky StomFoam