Medicur.cz - zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých bomb do koupele RELAX

Povedený produkt Sada OD BABIČKY na výrobu šumivých bomb do koupele RELAX od přední značky Nanolab získáte právě nyní za extra cenu! Výhodně za 289 Kč. EAN: 8594201617294
Sada OD BABIČKY na
Více informací »
Značka: Nanolab
289
Popis produktu

Sada OD BABIČKY na výrobu 6 ks šumivých koulí do koupele RELAX
Příjemnou relaxační atmosféru vám pomohou navodit šumivé koule do vany vyrobené z poctivých surovin s pár kapkami 100% přírodního esenciálního olejíčku s vůní medu.
Základ všech šumivých bomb tvoří jedlá soda. Spolu s kyselinou citronovou zajišťuje šumivý efekt. Jedlá soda rozpuštěná ve vodě má však i řadu zdravotních přínosů. Dokonale zbaví tělo mastnoty, potu, odumřelých částí pokožky a všech tělesných pachů.
Šumivé bomby zatočí nejen s vráskami, ale i s celulitidou. Z vlasů dokonale odstraní veškeré laky a tužidla. Pleť zbaví černých teček a vyčistí ucpané póry. Blahodárné účinky jsou zaznamenány i při léčbě kožních plísní, zejména pak plísně nehtů. Pravidelným koupáním zmírníte bolesti kloubů a revmatismu. Ženám pomůže zbavit se vaginální mykózy.
Sada OD BABIČKY navíc obsahuje mořskou sůl, která má blahodárné zklidňující účinky na tělo i mysl. Mořská sůl pomáhá přirozeně čistit pokožku bez vysušení a nezpůsobuje její podráždění.
Sada obsahuje vše pro domácí výrobu, až 6 ks. Všechny suroviny jsou velmi kvalitní a námi vyzkoušené na vlastní kůži. 
Sada obsahuje suroviny:

1 ks formička ve tvaru koule
250 g jedlé sody
130 g kyseliny citrónové
130 g kukuřičného škrobu
130 g mořské soli LeFleur
20 ml kokosového oleje
1 ks ampulka potravinářské barvy zelené (neobsahuje konzervanty a geneticky modifikované suroviny)
LeFleur esenciální olej s vůní medu

Skladování: skladujte v suchu v původním obalu. Uchovávajte mimo dosahu dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Není kosmetický přípravek, ale sada surovin které se dají použít k různým technickým účelům v domácnosti např. k výrobě domácího čističe nebo přípravku na vyčištění odpadu viz. návod k přípravě.
Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Jen takový výrobek se dostane do prodeje. Nenecháváme nic náhodě. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky.

Český výrobek ano
Hmotnost 1000.000g